Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Звіт голови РДА за 100 днів роботи

 


 

  05 серпня голова райдержадміністрації Михайло Іваночко провів прес-конференцію для місцевих журналістів, яка була приурочена ста дням роботи на посаді керівника виконавчої гілки влади Надвірнянського району.

      Михайло Іваночко через засоби масової інформації прозвітував перед громадськістю про стан соціально-економічного розвитку району за період трьох місяців.   
                                                                        Звіт

 
Промисловість
На даний час, за виключенням філії "Нерудник" ПАТ "Івано-Франківськцемент",   ТДВ "Надвірнянський Кар’єр-Карпати", всі підприємства району спрацювали із зниження обсягів виробництва та реалізації продукції.  На рівні минулого року спрацювало НГВУ "Надвірнанафтогаз".
06.05.2014 р. у райдержадміністрації відбулася робоча зустріч із  засновником  та керівництвом ТзОВ «ЛК Інтерплит Надвірна», на якій  обговорено перспективи розвитку підприємства.
19 травня підприємство реорганізовано і створено безбалансову філію підприємства «SWISSPAN LIMITED LTD» з місцем розташування юридичної особи у м. Костопіль Рівненської області. Всі місцеві податки і збори сплачуються у бюджет Надвірнянського району.
01 липня 2014 року в с. Пнів відбувся урочистий пуск установки низькотемпературної переробки газу на компресорній станції Пасічнянського виробництва Долинського ГПЗ. 
В районі опрацьовується питання пошуку інвесторів для будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів.
Ремонт доріг
В районі протягом червня-липня тривають ремонтні роботи на дорогах в смт. Ланчин, с. Саджавка,  с. Зелена та с. Черник. Проведено ямковий ремонт в с. Саджавка. 
Не припиняються роботи, які виконує фірма «Діброва» за кошти «Укрнафти»: на даний час виділено понад 603 тис. грн.,  з яких освоєно 447,3 тис. На ямковий ремонт в с. Черник, використано щебеню – 573 метра куб. та 234 т асфальту, прокопано 300 м водостічних канав. Відремонтовано 3,7 км дороги, ще залишилися участки, які повністю будуть вкривати асфальтом. Також відремонтовано дорогу на уч. Зазелена на суму близько 80 тис.грн.
Продовжується ремонт в с. Зелена: гравійно-піщаною сумішшю, щебенем і мучкою встелено та утрамбовано дорогу до участку Лазок. На даний час вже використано 650 т щебеню і мучки, які за сприяння райдержадміністрації, виділило керівництво ПАТ «Івано-Франківськцемент».  Крім того, приватні підприємці та державні підприємства закупили на сьогоднішній день 130 т асфальту, яким проводиться ямковий ремонт дороги в с. Зелена. 
Районній владі вдалося вирішити питання погашення боргу за газ і електроенергію на суму 150 тис. грн., залишеного попередньою обласною владою та відновити роботу асфальтного заводу в с. Лісна Тарновиця.04.08.2014 р. завод розпочав свою роботу і виготовив першу продукцію. 05.08. перших 50 тонн виготовлено і направлено на ремонт доріг в м. Надвірна і с. Лоєва.
ЖКГ
Комунальними підприємствами району проводиться робота з підготовки до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років. На даний час актуальним є питання енергозбереження та зменшення споживання природного газу на 30%.
КП “Надвірнатеплоенерго” провело заміну 2-х котлів типу НПСТУ-5 на 2 котли, які працюють на альтернативних видах палива (відходи деревини, брикети) на котельні по вул. Грушевського в        м. Надвірна (ЦРЛ).
Агропомисловий розвиток                                                 
В районі працюють два інвестори по обробітку землі ПСП “Оскар” та ТзОВ “Райз-Прикарпаття”. Відповідно ПСП “Оскар” та ТзОВ “Райз-Прикар-паття”орендує 1050 га. та 794 га. За оренду земельних паїв інвесторами проведено проплату до місцевих бюджетів за перше півріччя 2014 року в сумі 118 тис. грн.
Відділу АПК дано завдання розмістити замовлення у фермерів нашого району, щодо постачання продуктів в заклади харчування структурних підрозділів району.
В районі розпочато збирання ранніх зернових і зернобобових культур: cтаном на 01.08.2014 року скошено і обмолочено всього 1251 га, в т.ч. 758 га – озимої та ярої пшениці, жита 286 га, 115 га – ячменю. Урожайність зернових становить 28,0 ц/га, проти 26,2 ц/га.
Господарствами населення  станом на 04.08.2014 року вироблено 23344  тонн молока, що становить 100,7% до відповідного періоду минулого року. Продуктивність корів в господарствах населення становить  1992 кг. 
Освіта
Протягом літа 2014 року  виконано роботи для покращення умов навчання в загальноосвітніх навчальних  закладах,  раціонального використання та економії енергоносіїв, а  саме:
– Підписано угоду на виконання робіт по заміні вікон та дверей в Краснянській ЗОШ І-ІІІст. – 4200,00 грн. ( 50,0 м.кв.)
Ремонт приміщення проведено в трьох школах на суму 27600 грн.
– Ремонт котелень, системи опалення та теплотраси проведено в дев’яти школах на суму 14250 грн.
– Проводиться облаштування внутрішніх туалетів Зеленської ЗОШ І-ІІІст. – 41800,00 грн.
– Придбано будівельних матеріалів для навчальних закладів та установ – 33850,00 грн. (цемент, гіпс, вапно)
     Частину робіт було виконано за залучені кошти, а саме:
– Пасічнянська ЗОШ І-ІІІст. – 63,0 м.кв. (заміна вікон); 121,0 м.кв. (підвісна стеля); 24,0 м.п. (ремонт водопостачання та водовідведення) на суму 95000,00 грн.
Головою РДА було ініційовано нараду з підприємцями району, на якій обговорили питання допомоги в ремонті закладів освіти району. В результаті підприємець І.Страхов — виділив ламінат на 13 тис.грн. для встановлення підлоги в Білозоринській ЗОШ І-ІІ ст. і пообіцяв встановити чотири вікна в Делятинському НВК; А.Андрійович — надав металочерепицю для заміни покрівлі в Волосівському НВК. На сьогоднішній день вже проплачено понад 40 тис. грн.
Культура
Інфраструктура галузіналічує 35 клубних закладів, 41 бібліотеку, 4 музеї, 5 шкіл естетичного виховання, в яких здобувають початкову мистецьку освіту близько 1000 дітей.
В районі урочисто відзначено: День матері, 18-у річницю Конституції України, 73-ю річницю відновлення української державності. 22 травня в м. Надвірна відбулась урочиста академія з відзначення річниці перепоховання Великого Кобзаря. 23 травня урочисто відзначено Свято Героїв.
 Протягом півріччя за рахунок спецкоштів проведено ремонт фасаду в  Делятинській ДМШ на суму 93,2 тис. грн. та внутрішніх приміщеннях Надвірнянської ДХШ (ремонт підлоги, влаштування стін навчальних класів на 2-у поверсі). 
Видано буклет-флаєр до 200-річчя з дня народження  Т. Шевченка з картосхемою туристичних  велосипедних маршрутів по місцях увічнення пам’яті Кобзаря на території району.
В рамках відзначення 200-річчя з дня народження Т. Шевченка проводиться робота щодо підготовки до друку ІІ-го тому Зводу пам’яток історії Івано-Франківської області (Делятин). 
РДА
З часу призначення на посаду голови районної державної адміністрації Михайла Степановича Іваночка, до райдержадміністрації поступило 170 звернень,
з них: 75 на особистому прийомі у голови, а решта надійшли поштою та подані особисто.
За сприянням голови райдержадміністрації жителям району надано допомогу на суму 20 тис. грн. з фонду голови обласної ради та 2,5 тис. грн. з депутатського фонду М. Іваночко.
Одне із звернень, що вирішено позитивно – звернення громадянки Литвинюк Марії Василівни із с. Зелена, у якої внаслідок пожежі згорів будинок. За сприянням голови райдержадміністрації  ПАТ «Івано-Франківськцемент» надав заявниці благодійну допомогу у вигляді 120 листів шиферу та 2 тони цементу для відбудови житлового будинку. Допомога заявниці також була надана Зеленською сільською радою у вигляді одноразової допомоги у сумі 5 тис. грн.
Також вирішено позитивно звернення Дуленчук Ольги Іванівни і прийнято рішення щодо призначення їй державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї в розмірі – 60%.
Задоволено звернення жителя села Гвізд Пирожука Миколи Михайловича щодо забезпечення милиць. Незважаючи на те, що виробник відмовлявся їх надавати у зв’язку з відсутністю фінансування з державного бюджету, завдяки сприянню депутата районної ради І.Степника було знайдено можливість забезпечити дану особу милицями.
Протягом трьох місяців голова РДА ознайомився з життям громад району. М.Іваночко 20 травня провів дві робочі зустрічі з громадами с. Саджавка та смт Ланчин. 
08 липня Михайло Іваночко провів виїздні робочі наради з розгляду проблемних питань населених пунктів Надвірнянського району, а саме с. Пнів та смт Битків. В селі Молодків ознайомився з об’єктами соціальної сфери. 
Наступними робоча група відвідала села Чорні Ослави, Білі Ослави, Чорний Потік, Заріччя і смт. Делятин.
Громада кожного населеного пункту збирає кошти і надає допомогу військовим, які перебувають в зоні АТО.

Інформація щодо виконання заходів на проведення часткової мобілізації на території району та допомоги ЗСУ      
Із часу оголошення Указу Президента України "Про часткову мобілізацію" район активно включився в проведення заходів мобілізації.
Було створено координаційну раду з питань оборони району, в яку ввійшли представники райдержадміністрації, районної ради, силових структур, громадських організацій та підприємств району. Надавалась допомога підшефній військовій частини А 1807 смт. Делятин.
Рішенням Надвірнянської районної ради від 25 березня 2014 року № 659-24/2014 “Про цільову програму фінансування мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення в Надвірнянському районі на 2014 рік” виділено:
– 130 тис. грн. на мобілізаційні заходи для Надвірнянсько-Богородчанського районного військового комісаріату;
– 120 тис. грн. на забезпечення життєдіяльності військової частини А 1807 смт. Делятин.
На обласний благодійний рахунок підприємствами, установами, організаціями та жителями району зібрано та перераховано більше 705 тис. грн. для допомоги Збройним Силам України.

Окремо слід відзначити участь району у формуванні 5-го батальйону територіальної оборони. Можна сказати, що район практично взяв шефство над цим батальйоном.
Хочеться подякувати працівникам НГВУ «Надвірнанафтогаз», які зібрали 123,1 тис. грн. для 5-го батальйону територіальної оборони На ці кошти закуплено і передано військовим:
– автозапчастини, паливо мастильні матеріали – 11 тис.грн.;
– розвантажувальні жилети – 46 тис грн. (115 шт.);
– тепловізор – 55 тис. грн.(1 шт.)
– військова амуніція– 2,1 тис.грн. (1 комплект)
Було проведено ремонт 3-х одиниць військової техніки за рахунок коштів працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз», а саме, ремонт ходової частини, системи змащення, гальмівної системи, системи зчеплення та паливної системи.
Надвірнянський держлісгосп, власники приватних підприємств – пилорам виділили пиломатеріалів-16м3(дошка, брус) згідно звернення командування батальйону, що повністю забезпечило їх потребу.
Крім того, підприємства, установи, організації та жителі району закупили та передали батальйону матеріальних цінностей на суму більше 54 тис.грн.
Надвірнянська районна державна адміністрація організувала передачу роздаточної  коробки до автомобіля «Камаз» 4310, нігрол, дизельний генератор та інші необхідні речі, які направлено  для батальйону. Завдяки сприянню директора Надвірнянської ЗОШ І-ІІ ст. № 3 Ярослава Крицького – направлено 330 мішків для блок-постів.
      Працівники бібліотечних та клубних установ району зібрали 10,8 грн для забезпечення потреб 5-го батальйону територіальної оборони Прикарпаття. Частину коштів використано для придбання лазерного дальноміру, який цього тижня вже відправлено в батальйон. В червні працівники культури району зібрали 21,4 тис.грн., на які придбано 4 бронежилети 4 класу захисту.
     Також працівниками НГВУ «Надвірнанафтогаз» для військово-службовців, наших земляків, що проходять службу в Володимиро-Волинській 51-ї окремій механізованій бригаді, було закуплено костюмів камуфляжних – 17 шт., футболки, кепки, черевики з високими «берцями» на суму 8,078 тис. грн.
На території району 27 червня створено благодійну організацію "Надвірнянський благодійний фонд оборони", яка відкрила рахунок в банку  для підтримки наших земляків. За сприяння голови райдержадміністрації організовано дві поїздки з гуманітарною допомогою в зону АТО на чолі депутатами районної ради, активістами смт Битків та Надвірнянської сотні самооборони майдану.
Як повідомив голова Фонду Богдан Вінтоняк,  на даний час на рахунок поступило – 16557 грн. з них витрачено на потреби військовослужбовцям – 13254 грн.
 На виконання Указу Президента України «Про проведення часткової мобілізації» до військкомату звернулися 175 жителів району.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *