Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Політика України в енергетичному секторі спрямована на диверсифікацію постачань газу – Глава держави

 

 

Політика України в енергетичному секторі спрямована на диверсифікацію постачань природного газу. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Глава держави підкреслив, що Україна вже почала купувати газ на європейському ринку, який є значно дешевшим. «Ми й далі будемо йти тим шляхом, якщо ми не знайдемо спільну мову з нашими російськими партнерами», – сказав Віктор Янукович.

За його словами, Україна вже скоротила споживання російського газу. «Якщо ми споживали у 2010 році 41 мільярд кубічних метрів газу, то в цьому році ми вже вийдемо приблизно на цифру 27 мільярдів», – сказав Віктор Янукович.

Президент також зазначив, що в Україні збільшено обсяги видобутку власного газу.

«Фактично, з 2010 року до цього часу ми підняли власний видобуток газу на 3 мільярди кубічних метрів. Сьогодні ми видобуваємо вже близько 21 мільярда кубічних метрів власного газу», – сказав Глава держави.

Він також підкреслив, що видобуток вугілля в Україні збільшився з 69 мільйонів тонн у 2009 році до 86-87 мільйонів тонн у 2013 році.

«Ми й надалі будемо нарощувати обсяги видобутку вугілля», – сказав Віктор Янукович.

Президент також підкреслив, що опрацьовується питання вироблення синтетичного газу з вугілля. «Сьогодні опрацьовується це питання і знаходиться вже в стадії вирішення будівництво трьох заводів із виробництва синтетичного газу», – зазначив він.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *