Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Президент: Соціальна підтримка молоді – один із пріоритетів державної політики

Одним із завдань держави у сфері молодіжної політики є соціальна підтримка молоді. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, виступаючи на Всеукраїнському форумі молоді.

Глава держави доручив Уряду прискорити реалізацію Державної програми «Доступне житло», розвивати індивідуальне житлове будівництво для молодих сімей у сільській місцевості.

«Закликаю Уряд спільно з банківським сектором розробити широкі програми пільгового кредитування для молоді», – підкреслив Віктор Янукович.

Крім того, на переконання Президента, з метою поліпшення житлових умов студентів необхідно розробити Державну програму «Студентський та учнівський гуртожиток», яка має передбачити не лише реконструкцію, а й будівництво нових сучасних гуртожитків.

Говорячи про питання працевлаштування молоді, Президент зазначив, що 42% безробітних в країні – це молодь віком до 35 років.

«Я доручаю Урядові втілити систему забезпечення випускників вищих та професійно-технічних навчальних закладів першим робочим місцем. Перше робоче місце для молоді має бути гарантованим», – підкреслив Віктор Янукович.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *