Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Поради шукачам роботи

       
     Які б не були шляхи пошуку роботи – через знайомих, по газетам та журналам або за допомогою мережі Інтернет, настає момент, коли потенційний роботодавець просить надати
своє резюме.

       
     Які б не були шляхи пошуку роботи – через знайомих, по газетам та журналам або за допомогою мережі Інтернет, настає момент, коли потенційний роботодавець просить надати
своє резюме.
     Як правильно скласти резюме, виділити досягнення та успіхи, що потрібно й чого не слід писати в резюме, приклади резюме та супровідних листів,  поради та рекомендації щодо написання резюме і проходженню співбесіди – все розповідалось на семінарі з техніки пошуку роботи.
       Так, 28 липня 2015 року для безробітних, які перебувають на обліку в Надвірнянському РЦЗ, відбувся семінар "Підготовка резюме". Під час проведення заходу запрошені особи теоретично ознайомились із правилами написання резюме, типовими помилками та порадами щодо його складання і використання резюме під час пошуку роботи.      Безробітні дізнались, як краще скласти ефективне резюме, як спілкуватись з роботодавцем по телефону та як успішно пройти співбесіду.
  Фахівець служби зайнятості Уляна Півторанюк наголосила, що тільки особиста активність людини може стати запорукою досягнення успіху і на конкретних прикладах розвіяла міфи, що існують в суспільстві про працевлаштування. Наприклад, однією з помилкових є поширена думка про те, що в наш час знайти гарну роботу неможливо. Звісно, знайти хорошу роботу завжди було важко, але кваліфіковані фахівці потрібні в усі часи. «Немає вакансії сьогодні – вона з`явиться завтра» – оптимістично вела бесіду спеціаліст.
     Успіх при працевлаштуванні залежить насамперед від бажання самої людини знайти роботу. Під час заходу безробітні відпрацювали навики спілкування та проаналізували різні ситуації, які виникають при пошуку роботи.
    Нові знання, отримані під час семінару, допоможуть кожному учаснику впевненіше відчувати себе на ринку праці та обрати власну стратегію пошуку роботи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *