Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Поспішайте! До 30 вересня триває прийом есе в рамках всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно». Студенти-переможці отримають грошові кошти на навчання або річне стипендіальне забезпечення.

До 30 вересня 2019 року триває прийом конкурсних робіт «Розумним Бути Модно». Конкурс проводиться в рамках соціального проекту мотивації сучасної молоді. Автори 3 кращих есе отримають грошові кошти від організаторів.

Учасниками конкурсу мають можливість стати студенти закладів вищої освіти Івано-Франківщини, які офіційно приймають участь. З повним переліком ЗВО пропонуємо ознайомитися за посиланням.

Сума грошового гранту залежить від призового місця та становить вартість оплати навчання переможця за його спеціальністю за 10, 6 або 3 місяці у навчальному закладі, де наразі здобуває освіту. Переможці, які навчаються безкоштовно, отримають у якості нагороди стипендію за 10, 6, 3 місяці від організаторів.

Участь в конкурсі є безкоштовною. Для того, щоб позмагатися за звання найрозумнішого та отримати грошовій грант, необхідно написати та надіслати до 30 вересня 2019 року есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Питання тематики пропонується розглядати за напрямком із переліку запропонованих. Дізнатися напрямки, детальні вимоги до робіт пропонуємо за посиланням.

Гранти виділяються в повній мірі організаторами: «Open Media Group» та медіа ресурсами: Likar info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину; E-Kvytok – Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; UAUA info – Інформаційний портал для батьків про дітей; Nadra Kredit – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *