Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Повний захист від COVID-19 можна отримати тільки вакцинувавшись двічі

Не зволікати зі щепленням та вчасно отримати обидві дози вакцини сьогодні закликали на щоденному брифінгу щодо епідситуації та темпів вакцинальної кампанії в області.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко, за попередню добу на COVID-19 захворіли 283 особи, 115 з яких госпіталізували. Щоденно ковід забирає життя близько десятка прикарпатців. Медичну допомогу пацієнтам з цією недугою надають у 26 лікувальних закладах області, де розгорнуто 3 249 ліжок, 50 % з яких на сьогодні зайнято. На стаціонарному лікуванні з діагнозом COVID-19 перебуває 1621 пацієнт, 120 з них у реанімаційних відділеннях (46 підключені до апаратів ШВЛ). На жаль, коронавірусна хвороба вражає більше й дітей. Для їх лікування в області облаштували 196 ліжок з них на разі 71 зайняте. Тільки за минулу добу з цією недугою госпіталізували 14 дітей.

Перервати ланцюг поширення коронавірусної хвороби можна тільки завдяки масовій вакцинації населення. Станом на сьогодні вже проведено 794650 щеплень, а саме 28,3% населення Прикарпаття вакциновано однією дозою і 22,3% – двома. За попередню добу в області провели 6 537 щеплень.

Директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко закликав краян не зволікати з вакцинацією, та дотримуватися протиепідемічних заходів. Він також звернув увагу тих, хто вакцинувався однією дозою на те, щоб бути відповідальними та не пропустити другу дозу вакцини. Адже повний захист від COVID-19 можна отримати тільки вакцинувавшись двічі.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *