Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: У наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття

Вже традиційно 5 грудня в Україні відзначають Міжнародний день волонтера – свято тих, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. У нашій державі, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях. Українські волонтери на сьогоднішній день це ті, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою.

Напередодні свята голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук привітала волонтерів Прикарпаття та вручила їм грамоти та подяки.

«Передусім, хочу від усієї душі щиро подякувати вам за те, що присвячуєте свій талант, час, енергію справі захисту держави, благородним намірам порятунку наших захисників та всіх потребуючих, – звернулася керівниця області. – Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Вашу турботу про людей, допомогу їм у скрутну хвилину важко переоцінити. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, які нині перебувають у зоні АТО та переселенцям зі Сходу країни. Сподіваюся, що налагоджена між владою й волонтерами системна взаємодія приноситиме користь та допомогу людям, яка особливо важлива в такий складний для України час. Впевнена, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме».

Своєю чергою громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Країна» з нагоди свята вручили Світлані Онищук медаль «За розбудову України».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *