Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Працівники ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» урочисто відзначили професійне свято

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості в Україні відзначають у другу неділю вересня. За доброю традицією урочистості сьогодні відбулися в актовому залі ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Серед почесних гостей, які завітали на святковий захід перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, який передав теплі слова від голови Надвірнянської райдержадміністрації Олександра Кеніза та привітав присутніх з професійним святом: «Робота нафтовика – не казка. Насправді це важка праця, за якою стоять сотні тисяч людей. Ці люди щодня займаються видобутком і переробкою природних ресурсів і вносять величезний вклад в економічний розвиток країни. Сердечно вітаю всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у нафтовій галузі нашого краю, з професійним святом. Бажаю успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів в ім’я подальшого розвитку галузі.»

Кращим з кращих представників нафтопереробної промисловості, тим, ким по-праву пишається і підприємство, і весь район, Богдан Зеленчук вручив грамоти РДА і райради.
По завершенню урочистостей відбувся святковий концерт.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *