Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Представники малого підприємництва Івано-Франківщини отримали 200 тисяч грн. на реалізацію мікрогрантових проєктів у сільській місцевості

За сприяння ПАТ «Миронівський хлібопродукт» на території Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей Громадський центр «Еталон» другий рік поспіль реалізовує конкурс бізнес планів, який спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та розвиток сільського підприємництва.
У травні поточного року при підтримці департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, а також райдержадміністрацій проведено семінари-навчання для сільських мешканців 6 районів області, які мали можливість подати свої проєкти до 30 червня 2019 року.

Конкурсною комісією відібрано 4 мікрогрантових проєкти в Івано-Франківській області (бюджет 1 мікрогранту – 50 тис. грн). Серед переможів конкурсу: мешканці Рогатинського (2 проєкти) та Тлумацького (2 проєкти) районів.

Нещодавно відбулося урочисте вручення сертифікатів 12 переможцям з трьох областей, яке проходило у приміщенні Тернопільської державної адміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *