Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ ВИТЯГ З НАКАЗУ

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
ВИТЯГ З НАКАЗУ

Військового комісара
Надвірнянського районного військового комісаріату

30.08.2019 м. Надвірна №121

Про проведення чергового призову громадян на строкову військову службу восени 2019 року

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 30.01.2019 № 22/2019 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, розпорядження обласної державної адміністрації від 04.02.2019 року № 72 “Про проведення в області призову громадян на строкову військову службу у 2019 році”, спільного розпорядження Надвірнянської РДА та виконавчого комітету Яремчанської міської ради № 74/71-р від 19.03.2019 року “Про проведення призову громадян Надвірнянського району і Яремчанської міської ради на строкову військову службу у 2019 році” у жовтні-грудні 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
З метою організованого проведення призову громадян та своєчасної відправки команд призовників,-

НАКАЗУЮ:

1. Усі громадяни України чоловічої статі 1999 року народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку, що втратили підстави для надання відстрочки від призову на строкову військову службу, а також особи, які не мають права на відстрочку або підстав для звільнення від призову, передбачених статтями 17 та 18 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, і не призвані з різних причин на строкову військову службу у встановлені строки, зобов’язані з’явитися для призову на строкову військову службу на призовну дільницю Надвірнянського району та Яремчанської міської ради за адресою м.Надвірна вул. Шевченка, 96 у встановлений час з документами, що зазначені у особистих повістках.

2. До 10.10.2019 року громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Надвірнянського районного військового комісаріату та мати при собі документи, які посвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу у жовтні – грудні 2019 року і тимчасово перебувають на території Надвірнянського району та Яремчанської міської ради, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

6. Наказ довести житлово-експлуатаційним організаціям, домовласникам, відповідним виконавчим органам сільських, селищних і міських рад, на підприємства, в установи та організації, навчальні заклади, а також розмістити вищевказаний наказ на дошках оголошень.

7. Про проведення призову на строкову військову службу повідомити через засоби масової інформації.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Військовий комісар
Надвірнянського районного військового комісара
полковник С. ЛУЦЮК

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *