Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В ОДА обговорили ініціативи щодо залучення підприємців Прикарпаття до участі у навчаннях з питань публічно-приватного партнерства

Cьогодні, 5 вересня, заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів провів робочу зустріч із представниками Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine).
Віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади Сергій Козін ознайомив присутніх із ініціативами та можливостями організації.

Розглядалися питання розширення програм взаємодії між вітчизняними та іноземними підприємцями, підтримки експортерів, захисту прав інвесторів і підприємців.

Віталій Федорів зазначив, що Івано-Франківщина зацікавлена у притоку іноземних інвестицій, адже інвестиції — це нові робочі місця, наповнення місцевих та державного бюджетів, побудова нової інфраструктури та соціальні гарантії. Він акцентував увагу на питаннях залучення до зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів малого та середнього бізнесу, які є основою підприємництва в області, захисту прав інвесторів та розвитку медичного туризму на Прикарпатті.

Окрім того, сторони обговорили ініціативи щодо залучення підприємців Івано-Франківщини до участі у навчаннях з питань публічно-приватного партнерства та в торгових місіях.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *