Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Працівники Надвірнянської міліції продовжують боротьбу з нелегальним бізнесом

      Нещодавно Надвіврнянський райвідділ міліції отримав звернення  народного депутата України про те, що в м. Надвірна незаконно  надають  послуги у сфері грального бізнесу. Надвірнянським районним судом було отримано ухвалу, про  проведення санкціонованих обшуків.   Працівники  райвідділу міліції під час  обшуку виявили в напівпідвальному  приміщенні м. Надвірна 15 гральних автоматів (адміністратор чи  власник грального обладнання були відсутні). Доступ до автоматів був абсолютно вільним для усіх відвідувачів.

      Правоохоронці не знайшли жодного документу про походження цього сумнівного на перший погляд обладнання. Усі автомати були вилучені, наразі працівниками міліції проводяться заходи щодо встановлення осіб, причетних до організації незаконної діяльності у сфері грального бізнесу з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності.

    Дані події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

   Про усі факти протизаконної діяльності гральних закладів на території району або міста Надвірна громадяни мають можливість повідомляти за телефоном «102», (03475)  2-24-02 цілодобово. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *