Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Правоохоронці спіймали неповнолітнього злодюжку «з досвідом», який протягом одного дня вчинив дві крадіжки

       У Надвірнянському районі затримали неповнолітнього злодюжку, який вже неодноразово займався викраденням чужого майна та протягом одного дня  вчинив дві крадіжки.

       У Надвірнянському районі затримали неповнолітнього злодюжку, який вже неодноразово займався викраденням чужого майна та протягом одного дня  вчинив дві крадіжки.

      До чергової частини Надвірнянського  райвідділу міліції 06.12.2013 р.  звернулась 57- річна місцева жителька  з прохання знайти викрадену сумочку з документами  та грошима, яку невідома особа  шляхом вільного доступу викрала з приміщення кладової одної зі  шкіл м. Надвірної. Цього ж  самого дня до правоохоронців звернулась ще одна потерпіла, яка повідомила, що  з кабінету Надвірнянської дитячої лікарні  таким самим способом  було викрадено  сумочку  з особистими  речами заявниці.

       У результаті проведених пошукових заходів  працівниками сектору карного розшуку   Надвірнянського РВ було  встановлено: крадіжку скоїв 14-річний  місцевий житель з неблагополучної сім’ї, який проживає з матір’ю.  Хлопчина в усьому зізнався і розповів, що крадене хотів продати, а отримані кошти витратити на спиртні напої.  Речові докази у неповнолітнього вилучили.

       Своїми умисними діями, які виразились у викраденні чужого майна, неповнолітній  вчинив злочин, передбачений ст. 185 ч. 1 КК України (крадіжка)-карається позбавленням волі на строк до 3-х років.
      Було з’ясовано, що юнак уже мав справи із Законом, будучи засудженим Надвірнянським  судом у 2013 р. на шлях виправлення не став, правильних висновків для себе не зробив, в період не знятої і не погашеної у встановленому порядку судимості, повторно вчинив аналогічний корисливий злочин.

      До слова, загалом у Надвірнянському районі від  початку 2013 року неповнолітні скоїли більше 35 злочинів.   Дуже немаленька цифра для зовсім молодих хлопців. Чи змусить це їх задуматись про свої вчинки? І головне – якщо й замисляться, то які висновки зроблять?

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *