Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Представлення директора філії Надвірнянського РЕМ АТ «Прикарпаттяобленерго»

Відповідно до Закону України « Про ринок електричної енергії», який був прийнятий 11.06.2017 року, яким передбачено впровадження з 01 липня 2019 року нової моделі ринку електроенергії. Реорганізація ринку енергопостачання передбачає поділ всіх обленерго на окремі організаційні структури, одна з яких буде займатися передачею електроенергії та підключенням нових споживачів, інша – продажем електроенергії споживачам. У 2018 році АТ «Прикарпаттяобленерго» поступово змінює організаційну структуру філій або іншими словами – їх об’єднує.
Вже з 01.07.2018 працюють у новому форматі дві нової філії АТ «Прикарпаттяобленерго»: «Західна» і «Північна».
З 01.11.2018 почнуть роботу у новому форматі ще п’ять об’єднаних філій АТ «Прикарпаттяобленерго» – «Карпатська», «Коломийська», «Східна», «Центральна» і «Південна».
Філія АТ «Прикарпаттяобленерго» «Південна» об’єднала Богородчанський РЕМ, Надвірнянський РЕМ і Яремчанський РЕМ (центральний офіс «Південної» філії знаходиться в приміщенні Надвірнянського РЕМ).
Під керівництвом першого заступника голови Надвірнянської райдержадміністрації Богдана Зеленчука відбулося представлення директора філії АТ «Прикарпаттяобленерго» «Південна» Дмитра Буняка, який працював директором філії Надвірнянського РЕМ АТ «Прикарпаттяобленерго».
Посадовець зазначив, що зміни, які відбуваються – це вимога часу, яка допоможе нам підвищувати ефективність використання обладнання, спецтехніки, робочого часу працівників та підвищить якість послуг, які надаються. А також наголосив, що Дмитро Буняк має відповідний досвід та фахову підготовку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *