Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Представники Надвірнянської районної державної адміністрації взяли участь в розробці Стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки

8 листопада в облдержадміністрації відбулося розширене засідання експертного середовища, на якому представники влади обговорили спільно з бізнесом, науковцями, громадськими активістами перспективи розвитку туризму у контексті підготовки пропозицій до проєкту Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки.
Участь у заході взяли представники органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб’єктів туристичної діяльності, вищих навчальних закладів туристичного профілю, громадських організацій, журналісти.

Всього учасниками дискусії стали понад 50 осіб, які репрезентували різні куточки області – від Верховини і Яремче до Бурштина, від Болехова і Долини до Тлумача.

За результатами засідання напрацьовано п’ять операційних цілей стратегічної цілі «Розвиток туристично-рекреаційної сфери» проєкту Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *