Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Представники облдержадміністрації обговорили з підприємцями питання роботи в умовах адаптивного карантину

Сьогодні робоча група Івано-Франківської обласної державної адміністрації під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Ярмольського зустрілась із представниками ініціативи #SaveФОП.
Під час зустрічі обговорили питання роботи бізнесу в умовах пандемії, зокрема, адаптивного карантину. Андрій Ярмольський пояснив, що облдержадміністрація усвідомлює складність ситуації, в якій опинились підприємці, тому надалі продовжуватиме співпрацю з ними, щоб допомогти мінімізувати втрати.

Також перший заступник голови облдержадміністрації наголосив, що ситуація з поширенням COVID-19 в Івано-Франківській області вирівняється, тому Прикарпаття наближається до виходу з «червоної зони». Спільно з підприємцями область розглядатиме варіанти поступового виходу зі строгого карантину, коли це стане можливим.

«Ми разом з ФОПами розуміємо, що карантин – єдиний спосіб розірвати ланцюги поширення хвороби. Але також бачимо, що різні обмеження мають свій вплив на ситуацію: є дієвіші, а є менш дієві. Крім того, масштаб бізнесу теж важливий, бо в малих торгових точках невисокі показники відвідування. Тому це також слушне питання для подальших спільних напрацювань», – сказав Андрій Ярмольський.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *