Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпаття долучилося до кампанії із захисту прав споживачів фінпослуг, яку проводить Нацбанк

Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права», яку проводить Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини.
Її метою є покращення обізнаності громадян про права та обов’язки під час користування фінансовими послугами. Кампанія проходитиме в березні-травні 2021 року в усіх регіонах України. Національний банк у межах кампанії запускає спеціальний лендинг «Знай свої права» https://promo.bank.gov.ua/know-your-rights/.

«Прикарпатці, як споживачі фінансових послуг, повинні бути обізнані про свої права у випадку непорозумінь з фінансовими установами, – наголосив голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук. – Жителі області мають знати, куди їм звертатися за допомогою у разі порушення їх прав. Саме тому ми підтримали дану кампанію «Знай свої права» і хочемо закликати всіх прикарпатців: у разі виникнення проблемних ситуацій з фінансовими установами, звертатися за консультаціями до експертів та подавати скарги на порушення прав споживачів фінпослуг».

Дізнатися про свої права та обов’язки, поскаржитися на порушення. Такі опції доступні на спеціальному порталі для користувачів фінансовими послугами.

«Національний банк сьогодні має подвійну мету. Перша – встановити додаткові вимоги до фінустанов. Аби забезпечити їх добросовісну поведінку та прозорість вартості послуг. Друга – сприяти кращій фінансовій обізнаності українців», – наголосив заступник голови Національного банку України Олексій Шабан.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *