Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прес-конференція голови РДА Михайла Іваночка

  
06 листопада голова райдержадміністрації  Михайло Іваночко провів прес-конференцію для районних ЗМІ за підсумками своєї роботи протягом 6 місяців. 
 

  
06 листопада голова райдержадміністрації  Михайло Іваночко провів прес-конференцію для районних ЗМІ за підсумками своєї роботи протягом 6 місяців. 
 
      В обговоренні нагальних питань взяли участь працівникиТРК «Надвірна»,  журналісти районної газети «Народна воля». Запитань, на які відповів голова райдержадміністрації, було багато. Першим було запитання: «Як Ви оцінюєте результати позачергових парламентських виборів?»
 В свою чергу М. Іваночко повідомив, що ВО «Свобода» буде представлена в парламенті 7 депутатами «мажоритарниками», які пройшли по різних округах України. "На жаль, нам не вдалося зробити все те, що хотіли зробити для української держави, але і надалі продовжуватимемо ту боротьбу, яка почалася під час Революції Гідності. Люди почали уже жаліти за тим, що не проголосували за політичну партію «Свобода», так як за великим рахунком «Свобода» зробила ту роботу, яку повинна була зробити – ми були «чорноробами» Революції, ми відстоювали інтереси громадян цілої України. На весні під час місцевих виборів «Свобода» покаже результат, який був 2 роки назад".
      Ось як голова РДА прокоментував ситуацію щодо воєнних дій на Сході України. Керівництву держави потрібно в першу чергу визначитися, що насправді відбувається на Сході України, якщо це війна, – то потрібно на окупованих територіях водити військовий стан, це означає, що ми офіційно визнаємо агресію сусідньої держави і дає нам змогу звертатися до країн Європи та Америки. Тоді вони мають право втрутитися в цей конфлікт. На разі наше керівництво заявляє що в нас АТО і світ не хоче вмішуватися у внутрішні справи на України. Для Надвірнянщини і всієї України війна шкодить тим, що немає фінансування з державного бюджету на цивільні проекти. Ми не можемо відремонтувати дороги, забезпечити працівників бюджетної сфери зарплатою, забезпечити хворих ліками за пільговими цінами,  ми не можемо завершити будівництво, яке роками велося в нашому районі.  Зараз держава витрачає   на війну в день 70-80 млн. грн., – тому,  звичайно, економічна ситуація погіршується.
      Незважаючи наскладні суспільно-економічні умовита збройний конфлікт на Сході, районна влада працює злагоджено й результативно. «Нам вдається зберігати економічний розвиток району, забезпечувати проведення соціальних виплат, не допускати заборгованості по виплаті заробітних плат працівникам бюджетних установ та сплаті комунальних послуг".
      «З позитиву хочеться згадати те, що нам вдалося налагодити співпрацю з орендарями землі, які працюють в нас в районі, що дало змогу залучити додаткові кошти до місцевого бюджету», –  зазначив голова райдержадміністрації.
       Також Михайло Іваночко висловив своє бачення щодо проведення очищення влади, т. з. «люстрації». «Я глибоко переконаний, що люстрація – це докорінне очищення влади. Про яку люстрацію ми можемо говорити, якщо до Верховної Ради знову прийшли запроданці, яких необхідно покарати за голосування за закони 16 січня, а вже потім позвільняти з посад колишніх співробітників КГБ та партійних працівників, кучмістів, регіоналів Януковича та тих, хто співпрацював з ФСБ. На жаль цього не відбувається».
         Мова йшла і про допомогу військовим в зоні проведення АТО. Зараз з Надвірнянського району понад сто бійців беруть участь у визвольних змаганнях на Сході України: допомога йде всебічна, тобто зараз виконавча влада займається допомогою бійцям та їх сім’ям: з благодійного фонду сім’я кожного військовослужбовця отримує по 1000 грн., а також кожна родина забезпечується дровами для опалення. Також діє прийнята на сесії районної ради програма підтримки сімей загиблих та постраждалих учасників АТО. Додатково створений Фонд сприяння армії, яким займаються депутати районної та міської ради, активісти, які вже сім разів їхали в зону АТО, 3 рази їздили на полігон в Яворів, Костопіль, куди доставляли продукти харчування. Надано допомоги більше, ніж на 10 млн. грн. Недавно відправили батальйону «Січ» у подарунок автомашину «Зіл», яка повністю була загружена продуктами та теплим одягом. Громада Надвірнянського району постійно допомагає Українській Армії, за що вояки висловлюють глибоку подяку.
          На завершення голова РДА висловив представникам ЗМІ вдячність за співпрацю та побажав творчих успіхів. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *