Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Презентація проекту Української бібліотечної асоціації

   

   

Сьогодні,  26 вересня, відбулась презентація проекту Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся у пунктах європейської інформації в бібліотеках України». В презентації проекту взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, голова міської ради Зіновій Андрійович, начальник відділу культури Олександр Зварчук, директор ЦРБ Галина Волошин, координатор проекту та бібліограф Тетяна Гавриленко, учні Надвірнянської ЗОШ №2 та представники громадськості.
Метою пункту європейської інтеграції є надання широкого доступу до інформаційних ресурсів з питань європейської інтеграції та поширення знань про:
– засади функціонування ЄС;
– діяльність керівних інституцій ЄС;
– відносини між Україною та ЄС;
– політику європейської інтеграції України;
– європейські цінності;
– європейську освіту;
– стажування та робота  за кордоном.
Основним завданням ПЄІ є:
– сприяння та налагодження різних форм співпраці між громадськими організаціями та органами державної влади, у формуванні, реалізації та моніторинг здійснення політики європейської інтеграції України та двосторонніх відносин між Україною та ЄС, розвиток європейських студій в Україні;
– встановленню довготривалих партнерських зв’язків між громадськими та просвітницькими організаціями України та країн ЄС.
Богдан Зеленчук подякував працівникам бібліотеки за створення даного проекту та відзначив , що влада підтримує розвиток, співпрацю та співробітництво таких проектів загалом, а також можливість заохочення та залучення учнів та студентів брати участь в даних проектах. А також наголосив,  що керівництвом райдержадміністрації та районної ради буде забезпечена та  надана оргтехніка для розвитку проекту.

   
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *