Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Уряд з 1 січня 2017 року запровадить системи так званої реімбурсації ліків та референтного ціноутворення

Уряд найближчим часом прийме усі необхідні рішення для запровадження з 1 січня 2017 року системи так званої реімбурсації ліків та референтного ціноутворення. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до уряду» у Верховній Раді України у п'ятницю.

«Найближчим часом уряд прийме усі необхідні постанови, які дадуть можливість з 1 січня 2017 року забезпечити систему публічну, відкриту, так звану реімбурсацію. Мова йде про забезпечення ліками за рецептами безкоштовно на рівні мінімальних цін, які тоді будуть на той момент , – заявив Володимир Гройсман.

Також уряд з 1 січня впроваджує систему реального референтного ціноутворення на ліки. У цьому контексті Володимир Гройсман зауважив, що ліки у 3-7 країнах навколо України коштують сьогодні дешевше.

«Наші ціни усередині країни прив'яжемо до цін в цих країнах і отримаємо референт, що дасть можливість знизити ціни на ліки. І це буде, – наголосив він. – Я розумію, нам будуть протистояти, особливо ті, хто заробляє на цих речах. Але нам до цього байдуже. Ми робимо свою справу, і люди будуть відчувати, що ситуація змінюється».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *