Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Презентовано найдієвіший спосіб допомоги — презентація роботодавця

  
Основним завданням служби зайнятості є не тільки сприяння у підборі підходящої роботи незайнятому населенню, а й допомога роботодавцям в укомплектуванні робочою силою та підборі працівників.

  
Основним завданням служби зайнятості є не тільки сприяння у підборі підходящої роботи незайнятому населенню, а й допомога роботодавцям в укомплектуванні робочою силою та підборі працівників.
Серед багатьох активних і зручних форм роботи Надвірнянського районного центру зайнятості, спрямованих на працевлаштування незайнятого населення, особливе місце займають презентації, ярмарки та міні-ярмарки вакансій. Саме тому з метою  оперативного задоволення потреби у працівниках на ДП КП «Карпати», 25 жовтня 2016 року в приміщенні базового центру зайнятості відбувся саме один з таких заходів – Презентація роботодавця.
На заході були присутні: директор районного центру зайнятості Володимир Петрішак,  представник Івано-Франківського обласного центру зайнятості Людмила Сірко – начальник відділу профорієнтації, представник підприємства Світлана Мосійчук – практичний психолог відділу підбору персоналу КП «Карпати».
Відкрив захід директор центру зайнятості Володимир Петрішак, який у своєму виступі охарактеризував сьогоденний стан ринку праці та нагадав присутнім про послуги, що надає державна служба зайнятості, представив запрошених.
Людмила Сірко – начальник відділу профорієнтаційної роботи Івано-Франківського обласного центру зайнятості наголосила на те, що дане підприємство надає офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку, повний соціальний пакет, безкоштовне перевезення, можливість кар'єрного зростання.
Світлана Мосійчук ознайомила присутніх шукачів роботи з переліком вакантних посад, умовами праці, режимом роботи, розміром оплати праці, основними вимогами до претендентів на вільні робочі місця. Для більшого запам’ятовування та сприймання інформації, для запрошених безробітних осіб було проведено мультимедійну презентацію та показано відеоролик усього виробничого процесу та специфіки роботи працівників. У режимі слайдового  перегляду було змістовно розкрито та сформульовано всі ефективні переваги підприємства.«Оскільки підприємство виготовляє електрокабельну продукцію для автомобілів марок: «VolkswagenTouareg», «PorscheCayenne», «MercedesC-class», «MercedesE-class», є великий попит працівників на вільні робочі місця.» – розповідала представник та більш докладно розповіла про  соціальні гарантії працівникам.
Безробітні заповнили анкети щодо оцінювання його та отримали отримали необхідні консультації та інформаційні матеріали. Зустріч пройшла у формі доброзичливого діалогу. Даний захід відвідала 21 особа, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
      При завершенні заходу, можна з упевненістю твердити, що проведенню таких інформаційних масових заходів, як Презентація роботодавця, досягається головна мета – це максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення.
                        
Уляна Півторанюк – провідний фахівець
 з профорієнтаційної роботи відділу активної
 підтримки безробітних 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *