Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Президент України видав Указ щодо подолання наслідків стихії в Івано-Франківській області

З метою вжиття невідкладних заходів для подолання наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої стихійним лихом у двох областях, що призвело до руйнувань та пошкодження житлових будинків, транспортної інфраструктури, систем енергозабезпечення тощо Президент України Володимир Зеленський видав Указ №325/2019 «Про невідкладні заходи щодо подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей».

Згідно з документом, Кабінет Міністрів України забезпечить належну координацію та взаємодію центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань подолання наслідків, спричинених надзвичайною ситуацією, посилить контролю за реалізацією заходів щодо подолання таких наслідків. Також в установленому порядку буде вирішено питання фінансування та забезпечення необхідними ресурсами для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків, спричинених надзвичайною ситуацією, нормалізації обстановки на постраждалих територіях.

Спільно із Закарпатською та Івано-Франківською обласними державними адміністраціями буде забезпечено ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, в тому числі проведено аварійно-рятувальні, ремонтні, будівельні роботи для відновлення житлових будинків, транспортної інфраструктури, житлово-комунального господарства, інженерних споруд і комунікацій, організовано проведення у повному обсязі протипаводкових робіт.

Населення забезпечать питною водою, необхідною медичною допомогою та медикаментами, предметами першої необхідності. Також здійснюватиметься оперативне, повне інформування жителів областей про обстановку на постраждалих територіях і заходи, що вживаються для подолання наслідків надзвичайної ситуації та нормалізації життєдіяльності.

Органам місцевого самоврядування Закарпатської та Івано-Франківської областей буде запропоновано вирішити в установленому порядку питання фінансування, надання необхідної допомоги для подолання наслідків надзвичайної ситуації на постраждалих територіях.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *