Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Президент наголошує на необхідності якомога скорішого прийняття Верховною Радою «безвізових законів»Президент наголошує на необхідності невідкладного розгляду Верховною Радою України пакету законопроектів, необхідних для повного виконання Україною своїх зобов’язань, які стосуються запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом.

Під час наради з керівним складом Національного антикорупційного бюро Глава держави висловив сподівання, що найближчим часом спільно з Урядом, за участі Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ будуть доопрацьовані позиції щодо спецконфіскату. «Майно переписали на третіх осіб, а потім – де його шукати і як його шукати, ніхто не знає, – зауважив Президент та нагадав, що це стандартна норма Європейського Союзу, – Як би ти не ховав майно, яке набуто злочинним шляхом, якщо не можеш пояснити джерел його походження, воно може бути конфісковано державою».

Президент також наголосив, що ситуація є подібною й з електронними деклараціями, з Національним агентством запобігання корупції. Щодо останньої він зазначив, що її створення, на жаль блокується: «Обрали трьох членів, які ніяк не можуть зібратися і започаткувати роботу агентства, яку від неї чекає 43 мільйони українців», – сказав Президент та наголосив, що він не збирається з цим миритися.

Глава держави також акцентував увагу присутніх на необхідності вдосконалення процедури призначення Антикорупційного прокурора Спеціалізованої Антикорупційної прокуратури. При цьому він зазначив, що зміст цих змін вже погоджено з Міжнародним валютним фондом та Європейським Союзом.

«Внесення на цьому тижні і голосування на наступному тижні цих 4-х законів, які відносяться до пакету щодо запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС, буде остаточним виконанням усіх вимог, які стоять перед Україною в цьому питанні. Я би дуже хотів, щоб з другого півріччя українці мали можливість їздити до Європейського Союзу без віз», – підсумував Петро Порошенко та зауважив, що для цього потрібна також ефективна робота Національного антикорупційного бюро України.

«Ми маємо продемонструвати і завоювати довіру, що ми готові безкомпромісно, ефективно і рішуче боротися з корупцією. І тут я на вас, дорогі партнери, дуже покладаюся», – наголосив Глава держави.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *