Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання районної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІД

   
Сьогодні, 9 лютого, в Надвірнянській ЦРЛ відбулось засідання ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ інфекцій СНІДу при Надвірнянській райдержадміністрації.

   
Сьогодні, 9 лютого, в Надвірнянській ЦРЛ відбулось засідання ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ інфекцій СНІДу при Надвірнянській райдержадміністрації.
    З вступним словом до присутніх звернувся заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, який ознайомив з порядком денним засідання, актуальністю питань, вкотре наголосивши на гострій проблемі поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Надвірнянському районі.
   Про стан захворюваності на туберкульоз в Надвірнянському районі за 2015 рік. Захворюваність на деструктивний туберкульоз. Проблемні питання в організації профілактичної роботи в сільських населених пунктах доповіли заступник головного лікаря ЦРЛ Надвірнянського району з медичного обслуговування населення Емілія Сем’янів та завідувач диспансерним протитуберкульозним відділом ЦРЛ Тетяна Озарук.
  Завідувач інфекційним відділенням ЦРЛ Валентина Дронів проаналізувала роботу кабінету «Довіра» за 2015 рік та фінансування «Програми забезпечення профілактики ВІЛ інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ – інфікованих хворих на СНІД на 2014-2018 роки».
     Також присутні затвердили план роботи координаційної ради на 2016 рік.
    Вирішили розробити проект розпорядження райдержадміністрації до якого буде внесено  пропозиції членів ради щодо подальшого вирішення питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/ СНІДу відповідно до своїх повноважень.
   Дано доручення винести дані питання на розгляд колегії райдержадміністрації  та обговорити на семінарі-нараді міського, селищного та сільських голів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *