Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Президент України Петро Порошенко вручив військовослужбовцям близько 100 одиниць техніки

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко вручив військовослужбовцям військових частин Збройних Сил України, які дислоковані у Західному регіоні України, близько 100 одиниць військової техніки та озброєння, виготовлених та відновлених підприємствами оборонно-промислового комплексу держави.

Начальник Академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук зустрів Президента України та доповів про готовність особового складу для вручення озброєння та військової техніки.

Після привітання військовослужбовців Президент України Петро Порошенко вручив державні нагороди. Два військовослужбовці отримали Ордени Богдана Хмельницького ІІІ-го ступеня і 9 воїнів — Ордени «За мужність» ІІІ-го ступеня. Верховний головнокомандувач Збройних Сил України вручив також сертифікати на виготовлену та відремонтовану техніку, озброєння та стрілецьку зброю, повідомив  підполковник Тарас Грень, представник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України. Серед цього – танки Т-64БВ, 203-мм самохідні гаубиці «Піон», машини управління батареї 1В13М та 1В14М, автомобілі Краз-6322, бронеавтомобілі КрАЗ «Спартан», гелікоптери Мі-8 та Мі-2, інженерні машини розгороджень ІМР-2, штурмові гвинтівки Форт 221 та Форт 224. Також він вручив сертифікати на станції контрбатарейної боротьби AN/TРQ-48 американського виробництва.

Після церемонії вручення сертифікатів Верховний головнокомандувач Збройних Сил України ознайомився з роботою окремих зразків озброєння та військової техніки, зокрема обслуги пункту управління артилерійської розвідки та AN/TPQ-48, військовослужбовці яких виявлятимуть стріляючі міномети за допомогою спеціального обладнання.

Також Президент України оглянув у супроводі посадових осіб та представників ЗМІ виготовлену (відремонтовану) техніку та зразки форми одягу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *