Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ДПІ у Надвірнянському районі інформує

Шановні платники податків, ветерани податкової служби,колеги!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Нового 2015 року та Різдва Христового, що несе людям нові надії і сподівання на краще.
Нехай прекрасні зимові свята принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та вірних партнерів, любов до рідних та близьких Вам людей!

Шановні платники податків, ветерани податкової служби,колеги!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Нового 2015 року та Різдва Христового, що несе людям нові надії і сподівання на краще.
Нехай прекрасні зимові свята принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та вірних партнерів, любов до рідних та близьких Вам людей!
З нагоди Різдвяних свят бажаю Вам Миру, який заповідали людям Ангели, Любові з якою бігли пастушки до Вертепу, Віри, з якою йшли мудреці до Вефлеєму.
Міцного здоров»я, великого особистого та родинного щастя.
З повагою та найщирішими побажаннями
начальник ДПІ у Надвірнянському районі Василь Гнатюк
 
На новорічні свята Центри обслуговування платників податків працюватимуть 2, 3 та з 8 по 10 січня
Для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності 2, 3 а також з 8 по 10 січня 2015 року Центри обслуговування платників працюватимуть у черговому режимі – з 9.00 до 16.00.
У зв`язку із святкуванням Нового року та Різдва Христова 1 та 7 січня 2015 року будуть вихідними днями.
Підрозділи митного оформлення, для яких встановлено цілодобовий режим роботи, у святкові дні працюватимуть у звичайному режимі.
Митні пости митниць Державної фіскальної служби працюватимуть за окремим графіком. Детальну інформацію про роботу постів можна дізнатися воперативних чергових.
Сервіси ДФС працюватимуть цілодобово в режимі інтерактивного автовідповідача.
Для отримання консультацій з питань застосування норм податкового та митного законодавства телефонувати до Кол-центру за номером 0-800-501-00-7.
Для скарг на протиправні дії працівників Державної фіскальної служби та оперативного вирішення суперечливих питань, що виникли у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення, необхідно звертатися до „Пульсу” – (044) 284-00-07. 
 
 
З нового року стартує кампанія декларування доходів громадян
З 1 січня 2015 року розпочинається кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня 2015 року за місцем реєстрації.
Обов’язково подати річну декларацію про майновий стан і доходи мають громадяни, які отримували:
окремі доходи, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2014 року податок не утримувався (наприклад, надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю; надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм));
доходи від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності);
іноземні доходи (отримані особами, які виїжджають за кордон на сільськогосподарські роботи; для надання послуг домашнього персоналу (домробітниці, гувернантки, вихователі, економки, няньки, перекладачі, а також моряки, що працюють на судах іноземних судновласників).
Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року. У такому випадку податкову декларацію можна подавати протягом всього року.
Нагадаємо, що декларування доходів пов’язано із виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України: громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи  (податкову декларацію) за наслідками звітного податкового року для отримання податкової знижки та повернення частини сплаченого ними із заробітної плати податку.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *