Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Приготуватися до зльоту: Укрпошта презентує поштову марку «Винищувачі зла»

Сьогодні, 4 серпня, у переліку українських поштових марок з’явилася нова – із літаками-винищувачами F-16. Погашення штемпелем «Перший день» пройде в головпоштамті, спецпогашення також відбудуться в регіонах України. Штемпелі тимчасово окупованих територій АР Крим, м. Севастополя працюватимуть на київському головпоштамті; штемпель Луганської області прикріплено до міста Покровськ (Донецька область).

Поки Повітряні сили та вся країна чекає на передачу F-16, Укрпошта вводить в обіг поштову марку «Винищувачі зла», наголошуючи на гострій необхідності такого виду авіації та візуалізуючи роботу «бойових соколів».

Посилення нашої авіації багатофункціональними літаками F-16, забезпечить Україні перевагу в повітрі, не підпустить ракети та дрони до наших територій, надасть підтримку військовим на передовій, встановить можливість контролювати акваторію Чорного моря та захистить життя українців від щоденного терору.

Номінал поштової марки – F (відповідає тарифу на пересилання рекомендованого листа масою до 50 г у межах України) + 16,00 грн – сума благодійного внеску, який буде спрямовано на придбання безпілотників. Тираж – 600 тис. примірників. Ціна маркового аркуша – 156,00 грн. До марки випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт, картку. Поштовий набір можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій країні, офіційному онлайн-магазині, на маркетплейсах eBay та Amazon.

Крім того, Укрпошта підготувала тематичний мерч – ексклюзивну сувенірну терку, отвори якої виконані у формі літаків F-16. Замовити таку продукцію можна лише в поштовому маркеті за посиланням.

Автор поштової марки, конверта «Перший день», немаркованого художнього конверта та картки – Максим Паленко. Максима Паленка вже багато років знають як талановитого ілюстратора відомих видавництв «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та «Видавництво Старого Лева», проте з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну художник створив чимало антивоєнних плакатів. Графіка Максима «Маріупольська Покрова» була продана на аукціоні Saint Javelin за 22 тисячі доларів, які були використані на закупівлю дронів для України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *