Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: На Прикарпатті працює реабілітаційне відділення

На Івано-Франківщині працює реабілітаційне відділення в одній з лікарень Івано-Франківського району, яке розраховане на 20 стаціонарних ліжок.  У цьому закладі з робочим візитом побувала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук та її заступниця Людмила Сірко.

«Основне  завдання цього відділення – допомогти пацієнтам відновитися після тяжких травм та повернутися до звичного життя. Тут прийматимуть на лікування наших поранених захисників, пацієнтів неврологічного профілю, з ураженнями опорно-рухового апарату. Відновитися й стати мобільними їм допомагатимуть 27 працівників відділення, серед яких – вісім  лікарів, по два асистенти, логопеди й психологи та молодший медичний персонал. Саме тут надаватимуть необхідні медичні послуги із реабілітації та відновлення», – розповіла очільниця області.

Зауважувалося, що реабілітаційне відділення оснащене сучасним обладнанням та тренажерами, які в буквальному сенсі допомагають пацієнтам швидше стати на ноги.

Також на базі відділення функціонує кафедра фізичної та реабілітаційної медицини, де готують майбутніх фахівців цього напрямку.

«Ми працюємо над тим, щоби збільшувати мережу реабілітаційних закладів в області, адже в цьому зараз є велика потреба. На черзі ще один масштабний проєкт – відкриття центру фізичної та ментальної реабілітації в Івано-Франківську, який розрахований на 200 ліжок», – наголосила Світлана Онищук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *