Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітання голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва з нагоди Дня захисника України

Шановні захисники України! Вітаю вас із Днем захисника України! Святою Покровою, Днем створення Української Повстанської Армії, святом українського козацтва!

Щороку у цей день ми вшановуємо українське військо, усіх, хто в різні часи боровся за примноження слави рідної землі та наближення її незалежності.

Ми схиляємо голови в молитві за тих, хто протягом століть утверджував Українську Державу, жертвуючи власним життям, хто загинув на Майдані, поліг у неоголошеній війні з Росією. Ми згадуємо тих, завдяки кому ми завдячуємо нашою незалежністю. Вони боролись за Україну. Ми не маємо права зрадити їхніх сподівань. Ми не маємо права на забуття!

Сьогодні ми вклоняємося усім, хто зараз стоїть на захисті територіальної цілісності нашої держави, не забуваємо і про волонтерів, військових медиків та журналістів, адже завдяки їхній самовідданій праці наші захисники стають сильнішим і відчувають, що про них турбуються усі українці.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців, ветеранів, солдатів строкової служби, вояків УПА, учасників визвольних змагань та бійців АТО-ООС, бо саме на них покладене надважливе завдання – захищати рідну землю, берегти мирне життя та територіальну цілісність нашої держави.

Тож з нагоди свята бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, щастя, затишку і добробуту в родинах, а на військовій службі успіхів та перемоги.

 

Слава Героям!

Слава Україні!

 

З повагою

Голова обласної
державної адміністрації                      Віталій Федорів

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *