Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вітання голови Надвірнянської районної державної адміністрації Володимира Паська з нагоди відзначення Дня захисника України, 78-ї річниці утворення УПА та Дня Українського козацтва

Дорога надвірнянська громадо!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України! Днем Українського козацтва! Днем створення Української Повстанської Армії та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки, а згодом і воїни УПА вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, 78-ма річниця створення УПА та День Захисника України, який об’єднує їх. Прагнення кожного з нас втілились в суті цього дня – боротьба за власну долю у своїй державі під милістю Божого захисту.

Тисячолітній шлях державності України пронизаний жертовністю її захисників та заступництвом Богоматері. Мету українського козацтва, явища унікального та неповторного в історії людства, утвердити вільну та сильну державу, продовжили вояки УПА та донині виборюють в російсько-українській війні мужні воїни сучасності. Вірою та боротьбою скріплено українські землі, кров’ю та потом об’єднано нас в одну родину.

Щиро вітаю захисників України зі святом! Нехай і надалі оберігає вас та нашу землю Святий Покров Богородиці.

Слава Україні!

Героям слава!

 

З повагою, голова Надвірнянської районної державної адміністрації

Володимир Пасько

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *