Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про єдиний соціальний внесок розповідали платникам фахівці ДПІ у Надвірнянському районі

      У вступному слові перший заступник начальника інспекції Мирослава Гринчук зазначила, що зараз платникам не потрібно відвідувати два відомства. Процес переходу адміністрування єдиного внеску організовується таким чином, щоб платники не відчули жодних незручностей. Всі послуги зосереджені в центрі обслуговування платників, який працює за новим графіком .

Про основні аспекти адміністрування ЄСВ розповів начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у Надвірнянському районі Богдан Нагорняк. Він зазначив, що починаючи з жовтня набула чинності низка нормативних актів щодо ЄСВ. Зокрема, передбачені нові форми звітності, нові рахунки для сплати збору, новий порядок його адміністрування ЄСВ.

Також поза увагою не залишилися і інші питання: податок на доходи фізичних осіб, екологічний податок (за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки тощо.

Фахівці ДПІ у м. Надвірна розповіли про можливість отримання безкоштовних електронних ключів, переваги подання податкової звітності в електронному вигляді. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *