Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича в Надвірнянському районі            На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки. Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічко здійснив виїзд в смт. Делятин Надвірнянського району в прийомну сім’ю – Гриніва Любомира Степановича та Гринів Галини Володимирівни, в якій проживає дитина-сирота Нагірний Євгеній Іванович, 12.01.1999 року народження. В прийомній сім’ї створені належні умови для проживання, виховання, всебічного розвитку дитини, здобуття повної освіти та необхідної підготовки до самостійного життя та праці.

         Прийомна сім’я створена 20.03.2009 року, в якій проживає дитина – сирота 4 роки. В сім’ї Гринівих добре налагоджені стосунки між дитиною та прийомними батьками, а також присутній спокій та злагода у родині і гарне ставлення членів сім’ї одне до одного. Між прийомною дитиною та рідними дітьми Оксаною і Романом, які вже повнолітні, склались хороші, дружні стосунки.  Старші діти допомагають батькам у його вихованні – доглядають за ним, турбуються про нього та допомагають хлопчикові у навчанні. Прийомні батьки матеріально забезпечені, можуть реалізувати реальні потреби Євгена.
         Сім’я проживає у власному  будинку. Євгеній має власну кімнату, в якій відведене місце для підготовки уроків, відпочинку, ігор та сну. Любомир Степанович та Галина Володимирівна з великою відповідальністю ставляться до виконання батьківських обов’язків.
         У Євгена є 2 рідні брати.  Батьки забезпечують постійні контакти між рідними, в тому числі періодичні зустрічі, листування, телефонні розмови тощо. Влітку брати гостювали один в одного.
         Прийомні батьки мають власну пасіку та розводять бджіл,      Євген бере активну участь у цьому. Хлопчик характеризується високим розумовими та творчими задатками. Самостійний. Активний. Оптимістично налаштований. Проявляє інтерес до спорту і роботи по господарству, працелюбний. Налагодив хороші, дружні відносини з шкільним колективом та соціальним оточенням сім’ї. При спілкуванні – ввічливий, щирий, сором’язливий.
       Прийомні батьки охоче ідуть на контакт з працівниками служби у справах дітей та працівником районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконують всі надані рекомендації щодо належного виховання їх вихованця.
          

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *