Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проведено семінар-навчання голів

 

 

4 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Богдна Зеленчука в райдержадміністрації відбувся семінар-навчання міського, селищних, сільських голів. На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого в АТО бійця Анатолія Гаркавенка.
          Про ведення (відновлення) військового обліку і бронювання посад, створення мобілізаційного резерву доповів Надвірнянський військовий комісар Олександр Матьошко. Співдоповідач, заступник керівника апарату Іван Бурій довів до відома присутніх доручення голови райдержадміністрації О. Кеніза від 25 січня 2016 року з питань готовності місцевих органів влади до забезпечення виконання завдань, які будуть поставлені під час VII-ої черги часткової мобілізації, згідно якого необхідно виконати ряд завдань: розробити і затвердити закріплення відповідальних посадових осіб райдержадміністрації для здійснення постійного контролю за виконанням доведених завдань VII –ої черги часткової мобілізації у разі її оголошення; забезпечити якісний інформаційний супровід заходів з підготовки та проведення VII –ої черги часткової мобілізації у засобах масової інформації району; провести відповідну роботу у тих населених пунктах, де за попередні шість черг мобілізації не мобілізовано жодного військовозобов’язаного; провести заняття з начальниками дільниць оповіщення (пунктів збору) сільських, селищних та міської рад з питань організації роботи щодо оповіщення військовозобов’язаних і інші.
 
          Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації  юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дав роз’яснення начальник Надвірнянського РУЮ Юрій Ільків.
          З питанням стосовно виділення земельних ділянок учасникам АТО доповів в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Надвірнянському районі Сергій Рудяк. За його словами загальна площа земельних ділянок, які зарезервовані учасникам та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції становить 63,3695 га (м. Надвірна, с. Заріччя, с. Красна, с. Назавизів, с. Лісна Тарновиця). На даний час видано дозволи на виготовлення проектів землеустрою 54 учасникам та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції на площу 4,9921 га, в тому числі 51 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на загальну площу 3,56 та 3 для ведення особистого селянського господарства на площу 1,5321 га. Знаходиться на опрацюванні 47 заяв по Надвірнянській міській раді. Розбито масив для надання 115 земельних ділянок за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства по с. Тисменичани площею 24 га.
 
          Також обговорили  питання передачі функцій з надання послуг реєстрації проживання та зняття з реєстрації місця проживання особи і стан залучення інвестицій в економіку громад.
          Загалом семінар пройшов в плідному діалозі.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *