Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Питання зупинки в центрі міста – буде вирішено

  

  

Розширена нарада за участю керівництва району і міста, депутатів районної та міської рад, представників облдержадміністрації, ТДВ «Івано-Франківське ОПАС», силових структур, перевізників та громадськості відбулась у Надвірній. Під час зустрічі присутні намагалися знайти шляхи вирішення  проблеми організації руху пасажирського транспорту через центр міста.  
Питання перенесення автостанції з вулиці Княгині Ольги на вулицю Вокзальна не може знайти логічного завершення ще з 2008 року. Тоді міські обранці прийняли рішення забрати з центру Надвірної велике скупчення мікроавтобусів. В лютому 2009 року депутати міської ради в це рішення внесли деякі правки. Рейсові автобуси на вул. Княгині Ольги повинні тільки зупинятися для посадки – висадки пасажирів. І вже з центру транспорт повинен прямувати через автостанцію по вул. Вокзальна до Івано-Франківська чи населених пунктів. Тоді це рішення перевізники почали виконувати, але через деякий час всі мікроавтобуси знову почали виконувати свої рейси з зупинки вул. Княгині Ольги без заїзду на АС 1.
Питання перевізників та перенесення автостанції у Надвірній одне з найболючіших. З цього приводу неодноразово проводились наради за участю представників обласної влади. Цього ж разу присутні на нараді вирішили рішення 2009 року повинно виконуватись. Тому до першого березня 2016 року буде проведено інформаційну та роз’яснювальну кампанію для перевізників та жителів міста і району, а також відбуватиметься моніторинг дотримання перевізниками Законів України, умов договорів на перевезення пасажирів та правил дорожнього руху. У разі порушення графіку перевезень, не виконання рішення міської ради та інших фактів порушень, Надвірнянська РДА, як організатор перевезень в межах району з перевізниками розриватиме договори. А у разі фіксування порушень перевізниками, які укладають договори із облдержадміністрацією то райдержадміністрація готуватиме листи із проханням вжити необхідних заходів облдержадміністрацію, як організатора перевезень на маршрутах що виходять за межі району.   
 
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *