Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітали автомобілістів і шляховиків району

            Напередодні професійного свята, в залі засідань НГВУ "Надвірнанафтогаз",  відбулись урочисті збори з нагоди Дня автомобіліста і шляховика. Урочистості розпочалися  Державним Гімном України. Ведучий заходу Володимир Молдавчук, за традицією, першим до слова закликав гостинного господаря начальника НГВУ "Надвірнанафтогаз"Володимира Чуприну.
          Зі святом присутніх привітали заступник директора департаменту промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Вадим Козленко,керівник апарату районної державної адміністрації Микола Кравчук, голова районної ради ВасильПопович, міський голова Зіновій Андрійович.
    З нагоди професійного свята Вадим Козленко вручив кращим працівникам – автотранспортникам "Надвірнанафтогаз" спільні грамоти облдержадміністрації і обласної ради.
         Очільники району та міста висловили присутнім слова вдячності за професіоналізм та вручили спільні грамоти
районної ради і райдержадміністрації.

         Микола Кравчук побажав присутнім успіхів у трудовій діяльності,  безпечного і зручного руху автошляхами, а також здоров’я, добра і мирного неба.
         Також Володимир Чуприна разом з головою профкому НГВУ відзначили ветеранів праці грамотами та подякували за їхню благородну і нелегку працю, побажали всім міцного здоров'я, сил та оптимізму, творчих сил та наснаги.
        Під час заходу на мультимедійній дошці присутні переглянули інформаційні матеріали про Карпатські дороги, внесок працівників підприємства у підтримку наших військовослужбовців в зоні АТО та буденність автомобілістів.
     З музичними привітаннями виступили Михайло Паращук, Іван та  Павло Павличенки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *