Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Україна буде чесною ефективною європейською державою – Президент

Україна буде чесною ефективною європейською державою. Таке переконання висловив Президент України Петро Порошенко під час представлення "Стратегії реформ – 2020" в Одесі.

Україна буде чесною ефективною європейською державою. Таке переконання висловив Президент України Петро Порошенко під час представлення "Стратегії реформ – 2020" в Одесі.

"Якщо ми побудуємо нову сильну економіку, країну без корупції, утвердимо верховенство права, ми заживемо по-новому", – наголосив Глава держави.

Президент висловив переконання, що ситуація на Донбасі не повинна бути перешкодою для реалізації реформ. "Саме зараз – або ніколи, бо сьогодні ми об'єднані, як ніколи, є команда, яка може і вміє зробити реформи. Сформуємо нову проєвропейську коаліцію без брехні і популізму, і Україна буде чесною і ефективною державою", – сказав він.

Глава держави наголосив, що Україну в її прагненні до миру та європейської інтеграції підтримує вся Європа. "Сьогодні Європейський Парламент своїм рішенням продовжив Україні односторонні преференції. Європа відкриває свої ринки для української продукції, виробників, а Україна має захист, який не дає права Росії застосовувати проти нас митні та інші обмеження. Це є наша перемога", – додав Глава держави.

Разом з Президентом "Стратегію реформ – 2020" в Одесі представили Віце-прем'єр-міністр Володимир Гройсман, Перший заступник Глави Адміністрації Президента Геннадій Зубко, Заступник Глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків.

Після завершення представлення "Стратегії – 2020" Президент вручив ордери на отримання квартир родинам чотирьох військовослужбовців, які загинули під час виконання бойових завдань у зоні АТО. Також документи на квартири отримали шість військових, які були поранені під час боїв.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *