Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Пущено в дію установку низькотемпературної підготовки газу на компресорній станції в с. Пнів.
Сьогодні в с. Пнів відбувся урочистий пуск установки низькотемпературної переробки газу на компресорній станції Пасічнянського виробництва Долинського ГПЗ. На відкриття з'їхалося чимало гостей: голова ОДА Андрій Троценко, Заступник Голови Правління – директор з виробництва ПАТ "Укрнафта" Михайло Гнип, директор департаменту промисловості і інфраструктури ОДА Василь Ковальчук, директор департаменту будівництва та науково – технічної політики ПАТ "Укрнафта" Володимир Троценко, голови РДА Михайло Іваночко, районної ради Василь Попович, міський голова Зіновій Андрійович, директор Долинського ГПЗ Богдан Депутат, начальник Надвірнянського НГВУ Володимир Чуприна, представники керівних структур "Укрнафти", Прикарпатського УБР, Долинського І Бориславського НГВУ та багато інших гостей. Як пояснив директор Долинського ГПЗ Богдан Депутат – дана установка дасть змогу збільшити кількість переробки газу та можливості транспортування його, водночас і здешевить транспортування. Витрати на будівництво склали 30 млн. грн.

Очільник області Андрій Троценко у своєму виступі вказав, що "північний сусід" не тільки підтримує терористів на території України, але й почав з нами економічну війну, тому збільшення видобутку газу – це той крок, який необхідно зробити державі для зменшення залежності від російських енергоносіїв. Голова НадвірнянськоїРДА Михайло Іваночко привітав присутніх з річницею Акту відновлення Української держави і сказав:" Символічно, що відновлюється армія України, і в дуже великій мірі завдяки працівникам ПАТ "Укранафта". Відновлюється видобуток газу і нафти, що є ще одним кроком до економічного звільнення України від "братніх обіймів" Росії".

Заступник Голови правління ПАТ "Укрнафта" Володимир Троценко повідомив, що протягом року це вже третій об'єкт "Укранафти", який здається на Прикарпатті. Крім того цього року планується будівництво ще двох об'єктівв області, загальною сумою понад 40 млн. грн., і один з них буде на Надвірнянщині. Він подякував усім, хто долучився до будівництва і пуску установки та зауважив, що пуск об'єкту додатково відкрив для жителів району 25 робочих місць.

Відбулося нагородження спільними грамотами ОДА і обласної ради, грамотами і відзнаками ПАТ "Укрнафта" всіх працівників товариства, хто брав участь у спорудженні установки. За християнською традицією отці-декани Олег Траско і Богдан Михайлина освятили установку і колектив для безпечної і продуктивної праці. Опісля Володимир Троценко та працівники Долинського ГПЗздійснили пуск установки. Також гості району відвідали Музей нафти НГВУ "Надвірнанафтагаз".

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *