Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася урочиста академія із нагоди відзначення 73-ї річниці проголошення Акта відновлення Української Держави

 


 

        01 липня в районному будинку культури відбулася  урочиста академія із нагоди відзначення 73-ї річниці проголошення Акта відновлення Української Держави. Після виконання Гімну України ведуча Галина Чуревич оголосила свято відкритим. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Небесної сотні та всіх полеглих воїнів на сході України. Отці-декани Олег Траско та Ігор Шліхутка відправили молебень за Україну. Від учасників академії молодь поклала квіти до могили Борцям за волю України.

       З вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Михайло Іваночко та  голова районної ради Василь Попович. З історичною довідкою виступив заступник керівника апарату – начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Тарас Дем’янчук. Участь у заходах взяли: представники громадських організацій та політичних партій, трудових колективів, ЗМІ та громадськість району.

       У вітанні Михайло Іваночко зазначив: «Сьогодні річницю проголошення Акта відновлення Української держави ми урочисто відзначаємо вперше на Надвірнянщині, цю подію також святкують ще кілька областей України. Але обов’язково прийде час, коли цей день відзначатиме на державному рівні вся Україна.Маємонадію, що теперішнє керівництво державита теперішні покоління українцівборотимуться за Українуіз таким самим завзяттям, як боролися за неї українці в часи Романа Шухевича.Визвольна боротьба Українського народу як тоді, так і тепер і, зокрема, події 30 червня, вчать нас, що в політиці, як і на війні, якість важливіша, ніж кількість. Чисельно невелика організація людей, об’єднаних однією метою, спроможна зробити неможливе – запалити ідеєю і повести за собою мільйони. Будьмо єдиними та не опускаймо рук – і ми зможемо досягнути перемоги».
 
         За активну громадську діяльність, відданість ідеалам незалежної Української держави та з нагоди відзначення Дня молоді  спільними грамота РДА та райради нагороджено учасників Євромайдану: Федишина Владислава та Геника Миколу.
         Також за вагомі особисті заслуги в спорті нагороджено спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради кращих спортсменів району.
        Завершилися урочистості святковим концертом творчих колективів району.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *