Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Районний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти – не один»


     В рамках реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей-інвалідів, на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо посиленої уваги до проблем дітей та одиноких людей з особливими потребами в Надвірнянському районі проводиться широкомасштабна системна робота.


     В рамках реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей-інвалідів, на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо посиленої уваги до проблем дітей та одиноких людей з особливими потребами в Надвірнянському районі проводиться широкомасштабна системна робота.
Уже другий рік поспіль в  районі проводяться три тематично пов’язані заходи:
1.     Фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти –не один»
2.     Благодійна акція «Подаруй дитині майбутнє»
3.     Благодійна акція»Дай хліб і візьми  рай»
Другий Фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти – не один» охоплює дітей , які мають вади фізичного розвитку, але мають і таланти. У 2012 році у Фестивалі взяло участь 9 дітей, яким було вручено  загалом 12 тис. грн.. Ці кошти , зібрані організаторами серед бюджетних організацій, були вручені талановитим. Обдарованим дітям на сцені Фестивалю та частково передані дітям, які не в змозі фізично пересуватися, додому.Ідеяпроведення фестивалю належить заступнику голови районної державної адміністрації Богдані Ковалюк.
31 травня 2013 року за підтримки голови райдержадміністрації Юрія Касіянчука відбувся другий Фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти –не один» , який зібрав у собі вже 23 учасників з району. Цього року талановитим  дітям – інвалідам  району зібрано понад 15 тис. грн..
Зі словами привітання до учасників фестивалю та присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Юрій  Касіянчук, голова районної ради Василь Попович, міський голова Зіновій Андрійович, які на сцені вручили 12 дітям –інвалідам з діагнозами ДЦП, травмами спинного мозку та ін.. грошові нагороди по 800 грн.,грамоти, подарунки та солодощі. Цю допомогу вручено  Гуменяку Павлу (Делятинський НВК), Андріїву Віталію (Надвірнянська ЗОШ № 4), Гачек Марті (Назавизівська ЗОШ), Кожуху Володимиру(Верхньомайданська ЗОШ), Бутманасу Сергію (Пасічнянська ЗОШ), Онуфраку Олегу (Зеленська ЗОШ), Дердюку Дениcу (Делятинська ЗОШ  №1), Савчуку Андрію (Черниківська ЗОШ).    
Діти –інваліди з усією своєю життєстверджуючою слою духу, ціпкістю до життя і щирістю демонстрували різнобічні таланти: учениця Ланчинської ЗОШ Дмитрук Катерина виконала музичний номер під назвою «Пісня  солов`їна». 
Фенюк Валентин, учень Фитьківської ЗОШ,заспівав пісню «Життя прекрасне». Виконували  пісні –   учень  Зеленської  ЗОШ Загрійчук  Олег  та  учень Краснянської Петруняк Андрій.    Шевчук Юлія, учениця Надвірнянської ЗОШ№ 3,виконала пісню «Кіт Васюня».   Зі  сцени   звучала поезія у виконанні  учнів Зарічанської ЗОШ Вацика Богдана, Білоуса Любомира,  учениці Чорнопотоківської ЗОШ Дідик Сніжани.  Вироби на виставку були представлені такими учнями:  Дмитрук Катериною(Ланчинська ЗОШ, вироби з бісеру), Дубіщак Оленою  (Надвірнянська ЗОШ № 1, вироби з паперу), Грицюк Анастасією  (Лоївська ЗОШ, вишивка),  ХоминимВіталієм  (Ланчинська ЗОШ, вироби з дроту), Дякур Юліаною  ( Надвірнянська ЗОШ №3, в’язані речі) та Яремчук Христиною (Бистрицька ЗОШ, бісероплетіння, вишивка).  Всі ці діти , маючи різні патології, співали , танцювали, жартували і вірили, що вони дійсно не одні. З ними всі ті, хто готовий їм допомагати не тільки на словах, а предметно, безпосередньо торкаючись рукою допомоги кожного конкретного болю.  Всім дітям зокрема вручено по 200 грн премії , плюшеве сонечко(символ Фестивалю), книжечки , солодощі і , звісно, дипломи учасників Фестивалю.         

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *