Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Рятувальники Прикарпаття переймали досвід колег із Польщі

З 3 по 11 червня рятувальники Прикарпаття брали участь в навчально-тренінгових зборах в місті Краків Малопольського воєводства Республіки Польща.

З 3 по 11 червня рятувальники Прикарпаття брали участь в навчально-тренінгових зборах в місті Краків Малопольського воєводства Республіки Польща.

Саме в червні, в рамках спільного проекту між воєводською комендатурою Державної пожежної служби міста Кракова та управлінням ДСНС України в Івано-Франківській області «Підвищення ефективності реагування українських аварійно – рятувальних служб на надзвичайні ситуації», що фінансується польськими партнерами за рахунок коштів програми «Польська допомога задля розвитку – 2016», відбувся третій етап цього проекту, де вогнеборці здобули новий досвід та вміння щодо гасіння пожеж в приміщеннях.

У рамках візиту відбулась урочиста зустріч української делегації з керівництвом Малопольської комендандатури Державної пожежної служби в Кракові.

Того ж дня, згідно програми перебування відбулося перше заняття з організації гасіння пожеж у приміщеннях з мінімальним використанням води. Учасники переглянули навчальні фільми. Також було продемонстровано мобільну (пересувну) теплодимокамеру.

Рятувальники з Прикарпаття мали можливість практично відпрацювати гасіння пожеж у спеціальному контейнері, який відігравав роль кімнати та ознайомитись із діяльністю центру керування (прототип оперативно-координаційного центру).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *