Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

З упевненістю у завтрашньому дні!

В Надвірнянському районному центрі зайнятості був проведений 12 червня профконсультаційний захід для безробітних  на тему: “Семінар для осіб старше 50 років”.

В Надвірнянському районному центрі зайнятості був проведений 12 червня профконсультаційний захід для безробітних  на тему: “Семінар для осіб старше 50 років”.
Розпочала семінар провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк вправою «Мій досвід в пошуку роботи». Безробітні ділилися досвідом власних помилок і досягнень. Наступними пунктами були міні-лекції та їх обговорення із питань: «психологічні особливості та  конкурентоспроможність осіб зрілого віку».
Акцентовано увагу на  засобах та методах активного сприяння працевлаштуванню безробітних: професійна орієнтація, професійне навчання, залучення безробітних до участі у семінарах з техніки пошуку роботи.
Зокрема, велику зацікавленість присутніх викликали поради: «Як досягнути успіху, якщо вам за 50 років».
Фахівець наголосила, що перевагою  у пошуку роботи  є виваженість у прийнятті рішень та життєвий досвід, який властивий даному віку.
Роблячи загальний висновок щодо пошуку роботи та розвитку впевненості у собі, можна з упевненістю сказати, що в шукачів роботи старшого віку є значна перевага перед більш молодими конкурентами: стаж, досвід та життєва мудрість.
 Дані тренінги допомагають сформувати активну позицію та адаптуватись до сучасного ринку праці.  В чому б людина себе не проявляла, вона має на це  і можливості і шанси, тому що вона особистість, вона перш за все людина із своїми амбіціями і переконаннями — завершила захід спеціаліст.
 
Уляна Півторанюк – провідний фахівець
з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості
 
           
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *