Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робоча поїздка у Яремчанську громаду

У селі Микуличин Яремчанської громади начальницею ОВА Світланою Онищук, за участі начальника Надвірнянської РВА Петра Хмельовського передано розвиткові бокси для малечі. Таке обладнання отримав ясла-садок «Ягідка».

За останні роки у Микуличині зросла народжуваність, і не було можливості охопити дошкільною освітою усіх діток, цю проблему вирішили, облаштувавши додаткові групи.

У садку «Ягідка» функціонує 6 груп, які відвідують 110 діток. Задля цього у закладі торік зробили капітальний ремонт другого поверху, замінили систему опалення, оновили матеріально-технічну базу.

Керівництво області та району під час поїздки у Яремчанську громаду ознайомилося з роботою дошкільного закладу, поспілкувалися з педагогічним колективом, а також представниками закладів дошкільної освіти.
У час війни коли ми живемо у постійному стресі, важливо, щоби кожен вмів утримувати емоційну рівновагу.

Окрім того, з робочою поїздкою відвідали Микуличинський ліцей Яремчанської міської ради. У цьому опорному закладі навчається 865 дітей, 32 – з числа внутрішньо переміщених. Чималу увагу в ліцеї приділяють розвиткові здібностей дітей.
При закладі діють творчі гуртки, де навчають гуцульським танцям та гри на народних інструментах.

А також працюють 6 спортивних секцій – дзюдо, волейболу, шахів, футболу, тенісу, з катання на лижах та стрільби.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *