Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук ознайомилася з організацією педагогічного процесу у яслах-садку «Ягідка», який працює у Микуличині


Перебуваючи з робочою поїздкою на Яремчанщині, голова обласної державної адміністрації-начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук разом із заступницею Людмилою Сірко і директором департаменту освіти та науки облдержадміністрації Віктором Кімаковичем побували у  яслах-садку “Ягідка”, який функціонує у Микуличині Яремчанської тергромади.

Керівниця області оглянула приміщення закладу, де впродовж останніх років оновили матеріально-технічну базу, провели ремонтні роботи, а також збільшили кількість груп. До слова, впродовж останніх років народжуваність у селі зросла, тому тривалий час була потреба у створенні додаткових груп для дошкільнят. Сьогодні у яслах-садку «Ягідка» функціонує 6 груп, які відвідують 110 діток, з яких  8 – з числа внутрішньо переміщених та 1 – з особливими освітніми потребами.

Світлана Онищук поспілкувалася із педагогічним колективом “Ягідки”, а також представниками закладів дошкільної освіти громади. Йшлося про нові проєкти, які реалізовує обласна державна адміністрація у сфері освіти, а також співпрацю з міжнародними донорами, роботу з дітьми вразливих категорій населення, покращення ментального здоров’я, зокрема Всеукраїнську програму підтримки ментального здоров’я “Ти як?”, яку ініціювала перша леді Олена Зеленська. Мовилося й про нові напрями проєкту “Турбота про родину Героя”.

Для малечі Світлана Онищук привезла розвиткові бокси, які надало представництво ЮНІСЕФ в Україні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *