Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На конкурс студентських проєктів і стартапів найдійшло 9 заявок

15 січня 2024 року департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації (далі – департамент) оголосив про початок проведення Конкурсу студентських туристичних проєктів і стартапів (далі – Конкурс).

15 березня 2024 року Департамент визначив проєкти, що пройшли технічний відбір і будуть передані на оцінювання Конкурсній комісії.

Технічний відбір пройшло 9 заявок:

1. Дендрологічний парк коледжу: простір для навчання, дослідження та квестів.

Заявник: Прикарпатський фаховий коледж лісового господарства та туризму.

Мета проєкту: створити в дендропарку комфортну та безпечну зону, яка сприятиме якнайкращому єднанню з природою, освітою та стане поштовхом для розвитку екологічної культури.

Бюджет: 84,00 тис. грн.

2. Розробка туристичного екомаршруту «Сукільські водоспади».

Заявник: Прикарпатський фаховий коледж лісового господарства та туризму.

Мета проєкту: зробити водоспади доступними для туристів та облаштувати екологічні стежки до цих водоспадів для зручності і безпеки туристів.

Бюджет: 125,00 тис. грн.

3. Активізація туристичної діяльності у Витвицькій ОТГ через удосконалення матеріально-технічного забезпечення проведення фестивалю «Яворина».

Заявник: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Мета проєкту: покращення проведення фестивалю «Яворина» шляхом удосконалення облаштування фестивального простору та придбання матеріально-технічних засобів в контексті активізації туристичної діяльності у Витвицькій ОТГ.

Бюджет: 100,00 тис. грн.

4. Розвиток туристичної навігації у старомісті Галича.

Заявник: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Мета проєкту: створення та впровадження інноваційної системи туристичної навігації – Q-ar кодів, 3D моделей, спрямованої на поліпшення туристичного обслуговування, розвиток туристичної інфраструктури та просування культурної спадщини в старомісті Галича.

Бюджет: 30,00 тис. грн.

5. Опільська та караїмська етнокухні на території Галицької ТГ.

Заявник: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Мета проєкту: створення каталогу для збереження, відтворення та просування традиційної опільської та караїмської кухонь, сприяючи підвищенню інтересу місцевого населення та туристів до культурних та кулінарних традицій регіону, залученню нових відвідувачів та розвитку гастрономічного туризму.

Бюджет: 80,00 тис. грн.

6. Веломаршрут «Коло історії».

Заявник: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Мета проєкту: формування сучасного конкурентоспроможного туристичного продукту для популяризації місцевих об’єктів культурної спадщини (історична та культурна спадщина – створення музею, де можна буде вивчити місцеві звичаї та традиції, про які можна дізнатись у місцевому закладі чи туристичній садибі, природні об’єкти) на території Старобогородчанської територіальної громади.

Бюджет: 40,00 тис. грн.

7. Туристична навігація у Національному заповіднику «Давній Галич».

Заявник: Університет Короля Данила.

Мета проєкту: встановлення туристичної навігації для популяризації усіх об’єктів культурної спадщини Національного заповідника «Давній Галич», встановлення навігаційних дощок, щитів для самостійного ознайомлення туристів та місцевого населення з усіма об’єктами заповідника.

Бюджет: 80,00 тис. грн.

8. Рекреація – відновлення духовних сил під відкритим небом.

Заявник: Університет Короля Данила.

Мета проєкту: створення локації для організацій подій, які були б місцем відвідування прочан із різних релігійних громад, задля популяризації духовності, відновлення сили та рекреації під відкритим небом Карпат.

Бюджет: 110,00 тис. грн.

9. Над Гу.соm! Облаштування туристичної локації на березі річки Рибниця в місті Косові.

Заявник: Університет Короля Данила.

Мета проєкту: облаштування сучасної туристично-рекреаційної території для комфортного, безпечного і привабливого перебування жителів громади та туристів на березі річки Рибниця шляхом встановлення сходів, сучасної переодягальні і створення природної фотозони.

Бюджет: 110,00 тис. грн.

Інформація про переможців буде розміщена на сайті в кінці березня – на початку квітня 2024 року.

Нагадаємо, що Конкурс проводиться відповідно до п. 1.16 регіональної цільової програми розвитку туризму в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 12.11.2021 № 282-10/2021 (зі змінами), положення про конкурс студентських туристичних проєктів і стартапів, затвердженого наказом управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації від 07.12.2021 № 89-ОД “Про конкурс студентських туристичних проектів і стартапів”, зареєстрованого в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 10.12.2021 за № 131/252, наказу департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації від 15.01.2024 № 2-ОД, з метою реалізації студентських ініціатив у сфері туризму.

Організатором Конкурсу виступає департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації.

Бюджет Конкурсу у 2024 р. становить 200,00 тис. грн. Максимальний розмір фінансування одного туристичного проєкту/стартапу, визначеного переможцем Конкурсу – 100,00 тис. гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *