Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Роз’яснювально-консультативна робота із жителям села та учнями


Виїзні акції стали вже доброю традицією. За сприяння Надвірнянського районного центру зайнятості 2 жовтня проведено виїзну акцію у Ліснотарновецькій сільській раді для безробітних громадян та Ліснотарновецькому НВК для учнівської молоді.


Виїзні акції стали вже доброю традицією. За сприяння Надвірнянського районного центру зайнятості 2 жовтня проведено виїзну акцію у Ліснотарновецькій сільській раді для безробітних громадян та Ліснотарновецькому НВК для учнівської молоді.

Метою даних заходів було інформування  про послуги, які надає служба зайнятості.

В приміщенні сільської ради зібрались роботодавці та жителі села, була  запрошена також голова сільської ради Марія Марковецька.

 Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Андрій Домарацький розповів сільським жителям та роботодавцям про умови реєстрації в державній службі зайнятості,можливість оперативного підбору робітничих кадрів для працевлаштування на актуальні вакансії, організацію їх професійного навчання шляхом стажування безпосередньо на підприємстві під конкретне замовлення роботодавця. Важливий акцент був поставлений на можливості отримання нової професії, започаткування власної справи на селі.

Під час роботи даної акції  спеціалісти Надвірнянського центру зайнятості відповідали на запитання жителів села, які здебільшого стосувалися наявності вільних робочих місць на підприємствах, в установах та організаціях міста й району.

Учасники заходу мали можливість отримати повні відповіді на питання, що їх цікавили.
Щоб допомогти школярам зорієнтуватися у світі професій і уникнути помилок у виборі сфери діяльності, для учнів Ліснотарновецькому НВК було проведено урок профорєтаційного спрямування.
Уляна Півторанюк – фахівець з профорієнтаційної роботи ознайомила їх із сучасним ринком праці та його вимогами до працівників, видами професійної діяльності, які користуються попитом; основними орієнтирами у виборі професії.
Під час знайомства учні поділились своїми мріями про майбутню професію. На заході були присутні соціальний педагог, психолог та вчителі.
До уваги учнівської молоді були представлені папки з описами професій актуальних на ринку праці, довідники навчальних закладів. Фахівець наголосила, що молоді властиве прагнення до економічної активності і самореалізації, а отже особливу увагу варто звернути на правильності вибору майбутнього фаху.
 Директор школи зауважив, що проведення таких заходів мотивує молодь до усвідомленого професійного самовизначення, самостійного здобуття необхідних знань про світ професій, формування чіткої професійної перспективи на майбутнє.
 
 

 

Надвірнянський районний центр зайнятості
Відділ активної підтримки безробітних

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *