Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Запрошення до участі у Конкурсі

Запрошення до участі у Конкурсі

Запрошення до участі у Конкурсі
1.                Громадська організація «Рада старійшин с. Зелена» с. Зелена та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Іноваційно-енергонфективні заходи в Зеленській ЗОШ І-ІІІ ступенів (Заміна системи опалення, втановлення піролізного котла в Зеленській ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Зелена, урочище Хрипелів Надвірнянського району Івано-Франківської області»).
Повна адреса місцезнаходження об’єкта: вул. Хрипелів-центр 955 А, с. Зелена, Надвірнянського р-ну, Івано-Франківської обл., поштовий індекс: 78433.
В 2015 р. в рамках мікропроекту «Іноваційно-енергонфективні заходи в Зеленській ЗОШ І-ІІІ ступенів (Заміна системи опалення, встановлення піролізного котла в Зеленській ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Зелена, урочище Хрипелів Надвірнянського району Івано-Франківської області») планується встановлення піролізного котла (Енергетичний комплекс «Стожари»); заміна 14-ти дерев’яних вікон на металопластикові блоки; прокладання теплотраси; заміна системи опалення (13-ти радіаторів) та встановлення двох водяних тепловентиляторів; тепло-ізоляція 163 м2 стелі.
Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
2. Тендерну Документацію можна отримати за адресою: сільська рада, с. Зелена, присілок Хрипелів, 1, Надвірнянського району Івано-Франківської області, поштовий індекс 78433.
Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше, ніж до 13 год. 00 хв. 12 жовтня 2015 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 0674766783; 0978573527.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *