Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В області заснували почесну відзнаку «За бойову звитягу»

Відповідно до спільного розпорядження облдержадміністрації та обласної ради нагорода вручатиметься учасникам антитерористичної операції на Сході України: військовослужбовцям, добровольцям, правоохоронцям, медичним працівникам, мешканцям та уродженцям Івано-Франківської області, які зі зброєю в руках проявили звитягу, мужність та героїзм, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Як зазначається у розпорядженні, нагородження відзнакою може бути здійснено посмертно. У цьому випадку відзнака вручатиметься рідним загиблого.

      Нагорода «За бойову звитягу» виготовлятиметься з латуні та  буде складатися з підвісу і колодки, з’єднаних кільцем. Підвіс матиме вигляд кола, облямованого бортиками з лицьової і зворотної сторін. На аверсі буде зображений хрест з розбіжними кінцями. Крила хреста пурпурового кольору. У центрі хреста на перехресті двох мечів буде розміщено малий Державний Герб України,  по колу  –  напис «За бойову звитягу».  Напис замикатиметься вінком із дубового листя.

        На зворотній стороні підвісу буде викарбувано напис «Відзнака Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради». Колодка п’ятикутна, обтягнута шовковою муаровою стрічкою кольорів українського прапора. На зворотній стороні колодки міститься застібка для прикріплення відзнаки до одягу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *