Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розвиваємо систему паліативної допомоги на Прикарпатті

Протягом 23-25 травня в Берліні проходив 16-й Міжнародний конгрес Європейської асоціації паліативної допомоги, який проводиться що два роки. Участь у заході взяла і делегація з України, яка налічувала 15 учасників, шестеро з Києва та дев’ятеро – команда з Івано-Франківська.
Це працівники національного медичного університету професор Орина Децик, доцент Жанна Золотарьова, доцент Віра Мельник та працівники обласного клінічного центру паліативної допомоги головний лікар Ірина Слугоцька, капелан о.Ярослав Рохман, старша медична сестра виїзного консультативного відділення Наталія Галамага, медична сестра Надія Стасюк, соціальна працівниця Наталія Карабін, завідувачка відділенням Людмила-Оксана Андріїшин.

На конгресі було представлено 5 стендових доповідей із різних напрямків розвитку паліативної допомоги в Україні. Постер НМУ (Децик, Золотарьова, Мельник) отримав відзнаку найкращого в своїй тематиці.

Під час роботи конгресу був презентований новий Атлас Паліативної допомоги в Європі, співавторами якого стали Орина Децик, Людмила-Оксана Андріїшин та Ксенія Шаповал.

Спеціалісти з Прикарпаття діляться колосальними враженнями від конгресу. І зазнача.ть, що отримані знання, новий досвід, багато необхідної інформації та літератури, зустрічі з іноземними друзями та нові зв’язки обов’язково допоможуть у повсякденній роботі.

Окрім того, представники Мюнстерського хоспісу, з яким налагоджена співпраця НМУ та ОКЦПД, запросили франківських медиків на неформальний «круглий стіл», де й підтвердили плани подальшої співпраці.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *