Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Семінар-навчання

За участі керівника апарату районної державної адміністрації Миколи Кравчука відбувся семінару-навчання міського, селищного, сільських голів місцевих рад району, голів ОТГ.
Під час семінару-навчання було обговорено ряд важливих питань, а саме:
1.Про результати призову громадян Надвірнянського району і Яремчанської міської ради на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом.
2.Можливість дофінансування медичних закладів (ФАПи), що функціонують
на території населених пунктів.
3. Облік дітей дошкільного і шкільного віку у 2019 році.
4. Про проведення робіт щодо внесення меж населених пунктів Надвірнянського району до Державного земельного кадастру. Про поновлення нормативно- грошової оцінки земель населених пунктів Надвірнянського району.
5.Погодження переліку та видів робіт і об’єктів для відбування кримінального покарання у виді громадських робіт, а також адмінстягнення у виді громадських, виправних та суспільно- корисних робіт.
6.Про декларування доходів у 2019 році.
7. Про стан виконавської дисципліни в роботі з документами за підсумками 2018 року.
8.Про роботу із зверненнями громадян, документами та запитами на інформації у 2018 році.

Військовий комісар Надвірнянського РВК Сергій Луцюк доповів про підсумки призову за 2018 рік, відзначили кращих посадових осіб, які відповідають за питання призову у зазначених районах та поставлено завдання для організації призову у 2019 році.
Після проведення наради відбулося інструкторсько-методичне завдання з навчальних, селищних рад Надвірнянського району та Яремчанської міської ради на тему «Організація призову на строкову військову службу».
Представник Надвірнянського міськрайонного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Марія Проданюк доповіла про подолання негативної поведінки у осіб, які вчинили правопорушення та їх повернення до правослухняного способу життя. Також, піднято питання про своєчасне погодження переліку об’єктів та видів робіт, на яких особи засуджені до покарання у виді громадських робіт відбуватимуть покарання.
Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Марта Штаєр розповіла про механізм обліку дітей дошкільного, шкільного віку та вихованців і учнів, що ведеться з метою забезпечення здобуття ними дошкільної та загальної середньої освіти визначає постанова Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684.
Про можливість дофінансування медичних закладів, що функціонують на території населених пунктів розповідала директор КП «Надвірнянський центр некомерційної первинної медичної допомоги» Надвірнянської районної ради Емілія Сем’янів.
Начальник міжрайонного управління у Надвірнянському районі та м. Яремчому ГУ Держгеокадастру в Івано-Франківській області Іван Забронський розповів про продовження роботи щодо поновлення нормативно- грошової оцінки земель населених пунктів району та внесення меж населених пунктів до Державного земельного кадастру.
За підсумками проведеного семінару-навчання дано окремі доручення та роз’яснення.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *