Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засіданні Всеукраїнської Ради з інклюзивної освіти

Делегація від Івано-Франківщини, зокрема, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук із дружиною Людмилою, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, в.о. директора Надвірнянського районного інформаційно-ресурсного центру Галина Винник, та фахівець обласного інклюзивно-ресурсного центру Галина Іваночко взяли участь у засіданні Всеукраїнської Ради з інклюзивної освіти.

Очільник Прикарпаття відзначив динаміку розвитку інклюзивної освіти протягом трьох останніх років.
«Так, у 2018 році на Прикарпатті організовано інклюзивне навчання для 414 дітей з особливими освітніми потребами у 395-ти класах 238-ми закладів загальної середньої освіти, що на 221 дитину більше у порівнянні з попереднім навчальним роком. Обласною державною адміністрацією проводиться велика робота щодо організації інклюзивного навчання. Хочу відзначити, що вся наша увага передусім була направлена на забезпечення гідних умов для діток, які потребують навчання в умовах інклюзії», – зазначив Олег Гончарук.

Від дружини Президента України подяку за активну співпрацю у соціалізації дітей з особливими освітніми потребами та цінний внесок у запровадження інклюзивної освіти в Україні отримала асистент вчителя Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст. Тетяна Кричовська.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *